Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok szülésbeindító...

Tudnátok szülésbeindító praktikákat írni kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

sziasztok.


Először is le szögezem h nem azért karom be indítani a szülést mert h előbb lássam a babám, 1 hónap után most jöttem ki a kórházból úgy h 15 percre lakok a kórháztól kocsival 5 perc így engedett el a doki.


Történetem:

32. heti uh-n meg vizsgálaton még a méhnyakam 3000-res volt, 1 hétre rá a mentem a védőnőhöz ugye ott ilyenkor van egy kötelező vizsgálat a doki nagyon meg lepődött mert 1 hét alatt 1000-res lett a méhnyakam a 36. hétig bent tartottak a kórházba de egészen a 40. hétig ott akartak tartani, amire én azt mondtam h ha semmit nem csinálnak akkor had menjek legalább 1-2 hétre haza így el engedtek. de a héten fájásaim voltak azt hitték a dokik is h én kedden megszülök meg vizsgáltak és teljesen zárt voltam, kedd este adtak egy szurit és szerdára minden el múlt. amint haza jöttem kezdődtek előlről a kisebb fájások meg a derékfájás, a doki azt tanácsolta h ha már most fájások vannak igyak tonicot meg a málnalevél teát meg takarítsak sétáljak.


Bocsi h hosszú lett!


2015. okt. 2. 16:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
32%
Lépcsőzés. Magnézium.
2015. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Orgazmus.
2015. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szex, malnalevel tea:)
2015. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lépcsőzés kimondottan nem javallott!! orvosom mondta!
2015. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Előttem már mindent leírtak :(


Mozgás,szex,málnalevél tea,forró fürdő.

2015. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A szülésznőm szerint a lépcsőzés terheli a lepényt és indokolatlanul fárasztja a kismamát is. Ezt leszámítva a többi tippről én is hallottam. A legeredményesebb a szex és a bábakoktél.
2015. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A magnéziumot a fájások csökkentésére szokták adni, nem tudom, mit keres a válaszok között. 37. héttől nem javasolt szedni.
2015. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagytakarítás, "nagyfőzés". Nekem bejött.
2015. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
első tökéletesen megválaszolta amit semmi esetre sem szabad az utolsó hetekben. gratula annak aki ennek ellenére 100%-ban hasznosnak találta a válaszát..
2015. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen bármilyen mozgás csak úgy és addig amíg jól esik. Lépcsőzés is olyan, hogy aki minden nap csinálja hozzá van szokva, ha valakinek amúgy nem kell, tényleg nem a legjobb.


A szex jó, a sperma érleli a méhszájat és az orgazmus is ugye méhösszehúzódást okoz.

Mellbimbó stimulálás is használhat állítólag.


De ezekre a praktikákra szerintem úgy is csak olyan szülés indul meg ami amúgy is megindulna lassan, nem sokkal előtte.

2015. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!