Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számolás szerint 9 hetes...

Számolás szerint 9 hetes vagyok, uh szerint a baba 7. CRL. 8mm Ez jó érték?

Figyelt kérdés
ez az első terhességem és nem tudok semmit se.
2008. szept. 10. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:

CRL a babó ülőmagasága. De itt mindent megtalálsz, és később is tudod követni a méretei:

[link]

2008. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valóban 9 hetes terhességhez kicsit kevés, de ezt könnyen el lehet számolni. Itt videón is megnézheted, hogy néz ki most és mekkora:

[link]

2008. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link] szülési kalkulátor, itt beütöd a z utolsó menseses időpontját és nyomon követheted a terhességed a Timmermann doktor féle kalkulátor is ilyen.

2008. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam a tegnapi uh-on kihozták hogy az utsó menzesztől számított 12 hét 1 nap helyett 10 hét 1 napos a Babóka, de ez abszolút stimmel is, mert nekem tutira nem a 14. napon volt pé-em, hanem jóval később ( elég hosszú ciklusaim voltak ). Szóval ez az oka a 2 hét eltérésnek. Lehet hogy nálad is ez lehet... nem?
2008. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor ez nem jó érték

miért ilyen kicsi. ez akkor nagy baj?

2008. szept. 10. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj,csak később foganhatott,mint számoltad.Drukkolok!
2008. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a menses alapján 18 hetesnek kellene lennem! De csak 16 hetes kismama vagyok! Szerintem ne aggodj! boldog babavárást
2008. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amikor először mentem el orvoshoz, azt mondta, hogy 8 hetes vagyok számolás alapján, rögtön az nap mentem uh-ra és ott azt mondták a baba mérete alapján hogy 7 hetes vagyok. Amikor legközelebb mentem már visszajött szabadságáról az orvos, akihez minidig is jártam, és ő is a méretek alapján állapította meg hogy pontosan hány hetes vagyok. Szerintem ne aggódj minden rendben lesz. 17 hetes elsőbabás kismami
2008. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!