Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok jó 4d-s ultrahango...

Anneee25 kérdése:

Ajánlanátok jó 4d-s ultrahangot Budapesten? Ami tetszett és nem túl drága?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy a Dóri ultrahang átverés, pont oda akartunk menni.

Köszönöm előre is!


14 hkm



2015. okt. 6. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A Kleopátra házban voltunk 5d-n. Annyiba került, mint a 4d-sek áltlaában, és fantasztikus volt!!!!
2015. okt. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a csodabent-nél voltam. 17.hétig csak 4500ft. Most majd a 4dGenesis-hez megyek, kuponos oldalon vettem hozzá kupont 7500ért.
2015. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

G1 intézet.Kuponnal 7500Ft.A védőnő által adott csomagban volt.50%-os

1 képet adnak,viszont az összes többi (nekem 24 volt) utána ingyen letölthető otthon.Plussz 1 DVD szívhanggal.

2015. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csakis a 4D Genesis!!!! Barna Csillához kérj időpontot és nem fogtok csalódni ;)
2015. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 16 hetesen egy magándokinál voltunk, jó volt látni másképp is, mint a sima 2D-s uh-n, de nem volt olyan jó a minősége. Aztán 24 hetesen voltunk a G1-ben kuponnal 7500-ért, és kértük hozzá a +3000 Ft-os fötoszkópos gépet, amivel sokkal jobb a minősége. Másodszor is mentünk, rá 2 hétre, mert nagyon tetszett, és mivel mellsőfali lepényem van, tudtuk, hogy később már nem tudjuk megkukkantani bent. A visszaváró kedvezménnyel ugyanannyiba került ismét. Meg voltunk elégedve, mindkét alkalommal kellett ugyan lépcsőznöm egyet meg enni egy kis cukrot, mert takarta magát, de nem figyelte szigorúan a hölgy az időt, először 21, másodszor 28 képünk lett, a videók kb. 25-30 percesek.
2015. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a beszámolókat!

2 hét múlva megyünk! Akkor leszek 16 hetes. Nagyon izgulok, hogy megtudjam a picike nemét:)))

2015. okt. 8. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!