Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a 13. Hét óta...

Anneee25 kérdése:

Normális, hogy a 13. Hét óta állandó hányingerem van? Milyen praktikákat tudtok ellene?

Figyelt kérdés

A 13 .hétig émelyegtem,de Ennyi .Elevitet az első naptól kezdve szedtem,elvileg jó a hányinger ellen.

A 13 hét óta,maga a pokol,állandóan émelygek,hányok.Ha reggel korán kell kelnem,tuti kidobom a taccsot,ha slszok 10-1-ig,akkor megúszom émelygéssel.

Teljesen kikészültem,hányás fóbiám van.

Bármilyen praktikát szívesen fogadok!



2015. okt. 6. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

még nem hallottál a terhességi rosszulléttől? :D

Persze hogy normális! Én a 16. hétig végig hánytam naponta többszor is, szóval örülj ha ennyivel megúszod, én nagyon kínlódtam!

Praktikát nagyon nem tudok mondani,mert nem tudom mitől van hányingered, nekem sok volt a gyomorsavam, sok kekszet rágcsáltam, és salvus vizet ittam.

de volt olyan kaja aminek a szagától is hánytam...

ezeket ki kell tapasztalni, és kerülni amit nem bírsz!

idővel jobb lesz, én már volt hogy sírtam ezért,mert egész nap csak hánytam-hánytam sugárba..

2015. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia nekem is volt ilyen idoszakom es a bors mente tea (persze mertekkel) nagyon bejott nyugtatja a gyomrod segit az emesztesben es csillapitja a hanyingert! Szep babavarast!

39hkm

2015. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!