Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KB 4 hetes terhes lehetek...

KB 4 hetes terhes lehetek jövő héten megyek vissza az orvoshoz. Vasárnaptól barnáztam . Ma viszont vér is volt nem darabos. Most elmehet a babám?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 12:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A barnázásnál rögtön orvoshoz kellett volna menni, hogy adjanak progeszteronpótlást. Azonnal irány az orvos, hátha még nem késő!
2015. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Alulmüködik a pajzsmirigyem. Tegnap emelték a gyógyszerem. Ez nem játszhat közre?
2015. okt. 7. 12:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Már rég orvosnál kéne lenned... Miért itt kérdezgetsz?
2015. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben azonnal orvoshoz kell menni, és tőle kérdezz.
2015. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Most te komolyan otthon ülsz és gyakorizol? Komolyan????!!!! Akartad te ezt a babát????

Semmi eszed nincs, már ne haragudj!

2015. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Bizony ezek nem jó jelek, remélem már orvosnál vagy! írd majd meg hogy mi lett veletek.
2015. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából hetente merülnek fel itt ilyen kérdések, és bizony nem egyszer rosszul is végződnek... Ha magadtól nincs annyi eszed, hogy ebben az esetben azonnal orvoshoz menj, legalább olvashattál volna már róla.
2015. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A buszról írtam.már.. Ja és rengeteg oka lehet a vérzések az orvos mondta hogy az első 12 hétben minden 3 nőnél jelentkezik. Igazából semmit nem csinált kacsával vizsgált holnap ultrahang.javasolta hogy szedjek nospat ha gorcsölnék.. Nincsenek fájdalmaim (biztos nem szedek nem hiszem hogy pont jót tenne.)
2015. okt. 7. 14:06
 9/19 anonim válasza:
Nekem is alul működik a pajzsmirigyem, hat hetes voltam amikor elkezdtem görcsölni, rögtön mentem az orvoshoz. Azt mondta minden rendben, nem ad hormont sem, mert hogy még nem volt vetélésem. Rá két napra elkezdtem vérezni, és hiába mentem kórházba, nem lehetett mit tenni már. Szerintem kérj hormont, ha én kaptam volna lehet nem vetélek el. Persze lehet hogy nekem az sem segített volna már, de a következőnél én egyből kérni fogom, ha babás leszek.
2015. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem is ő lesz az első persze ha szerencsések leszünk és megmarad.nem.volt még vetélés sem. Köszi a tanácsot. Kérni fogok.
2015. okt. 7. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!