Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik féloldalas keményedés,...

Létezik féloldalas keményedés, vagy ez a baba?

Figyelt kérdés

A bal oldalamon aludtam éjjel, mikor arra ébredtem, hogy a jobb oldalam nagyon feszül, oldalt, és a hasam aljánál is, pisilni is csak összegörnyedve tudtam kimenni óvatosan. Még ha a bal oldalam lett volna, akkor érteném, hogy miért, hiszen azon feküdtem.


Ez keményedés, vagy a baba? Mert a mozgását végig a jobb oldalaomnál éreztem, és bár sokat enyhült, még mindig nagyon feszül ugyanúgy a jobb oldalon, és érzem, hogy azon az oldalon rugdos.



#keményedés #feszülés #baba elhelyezkedése
2015. okt. 14. 12:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a 21. hétben vagyok.
2015. okt. 14. 12:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a baba lesz, nem keményedés.

Én is így tudtam, de most direkt Google-zgattam és nincs olyan, hogy féloldalas keményedés.

:)

2015. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keményedés közben a baba soha nem mozog.
2015. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattak! Csak olyan hihetetlen, hogy így be tud körülötte feszülni minden.
2015. okt. 14. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak fokozódni fog, hiszen egyre nagyobb lesz és egyre kevesebb a helye... :)
2015. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tök jó:D Arra azért nem számítottam, hogy ilyen korán már-már úgy érzem magam néha, mint egy 80 éves, aki örül, ha ki tud kászálódni az ágyból:D
2015. okt. 14. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!