Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy étkeztek sómentesen...

Ti hogy étkeztek sómentesen hisz a kenyérbe vajba felvágottba mindenben van só?

Figyelt kérdés
Toxémia gyanus vagyok kedden fekszem be a kórházba de addig is szeretnék tenni valamit mondjuk a sót kiiktatni de hogy?és még mit tehetnék hogy ne sújosbodjon a toxémia?
2015. okt. 17. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,nálam is aktuális ez a kérdés..
2015. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Kenyér helyett natúr puffasztott rizs vagy búza. Felvágott helyett meg házilag készített szendvicskrémek. Pl. tojáskrém zöldfűszerekkel ehető só nélkül.
2015. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Ah, sómentesen nem szabad étkezni. Só szegényen esetleg de sómentesen nem szabad. A test egy nagyobb adag sóval rendelkezik, pl a kiszáradásra is sós oldatot adnak, mert sóra szüksége van a testnek.

A sok só nem jó, de egy természetes mennyiségre nagyon is szüksége van a testnek.

Amit tehetsz, hogy nem eszel füszeresen és pl nem eszel meg egy nagy adag chipset ami tele van sóval, de ha a kenyérben van só azt nem kell kihagyni.

2015. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
No, ezt tavaly decemberben csináltam végig a kórházban, ikreket vártam, nagyon vizesedtem. Kenyér nincs, teljes kiőrlésű kifli napi max3, fonott kalács kenyér helyett. Vaj, felvágott, májkrém, kolbászfélék nincsenek, helyette főtt tojás, só nélkül, rántott hús vacsira só nélkül, kefír minden mennyiségben, norbis joghurt, kemény sajt. 3 hét alatt 30doboz kefírt kaptam (reggeli, vacsora), meg másfél kiló natúr zsírszegény túrót. Vizesedés ellen jó volt, de időbe telt túltenni magam rajta:)
2015. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!