Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menszeszem. A barátommal védekeztünk,nem ment el bennem. Stresszelek,mert volt menstruációra hasonló görcseim,de nem jött meg! Izgulok emiatt,kicsit hányingerem is van,illetve fáj a fejem..de csak akkor ha emiatt aggódok. Vajon lehetek terhes? Hétfőn csinálok egy tesztet.

2015. okt. 18. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel védekeztetek?
2015. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Óvszerrel:)
2015. okt. 18. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, én erősen kétlem, hogy óvszer mellett, úgy, hogy nem is ment el benned, teherbe estél. Nagyon kétlem. Ennek ellenére sem nulla az esélye, vannak tipikus óvszerbakik, de én annyira azért nem paráznék a helyedben.


Addig is kis olvasnivaló, hogyan ne:


[link]

2015. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Azért megnyugtatásképpen csinálok egy tesztet. Lehet a stressz miatt marad el? Nem nagyon szokott késni!

Az óvszert szerintem helyesen helyeztük fel,még aktus előtt. Rövid volt a szex,egyikőnk se ment el csak utána,és akkor sem nyúlt olyan kézzel hozzám.

2015. okt. 18. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy késhet a stressz miatt! Nem hiszem hogy baba van. Egy hét késés után tutira kimutatja a teszt.
2015. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!