Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nők hány évesen akarnak...

_Harry Potter_ kérdése:

A nők hány évesen akarnak általában szülni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat várnék nőkhöz értő férfiaktól, illetve természetesen magától a szebbik nemtől is.


A hangsúly most nem azon van, hogy mikor ajánlott, vagy nem ajánlott, hanem az akaraton. Mit akarnak a nők ezzel kapcsolatban?


Kort és nemet is írjatok, köszi.


2015. okt. 21. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
24-25 évesen szerettem volna...anyagilag 27 évesen lett rá lehetőség. most 29 éves vagyok, 1,5 a lányom.
2015. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 30 éves korom körül akartam mindig is, előbb nem. 2 hónappal a 31. születésnapom előtt született a fiam, aki már 3,5 éves.

Nem sok értelme van így ennek a kérdésnek, mivel mindenki más és máskor akar szülni. 34 éves nő vagyok.

2015. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai világban hiába akar egy fiatal nő ha nincs rá anyagija. Ez a tapasztalatom. Egyébként olyan 25 év körül ideális szerintem
2015. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pont ez a kérdés lényege tisztel 2., hogy összegyűjtsem a lehetséges válaszokat.


Természetesen ez csak ilyen játék most, hiszen egy valódi felméréshez sok nőt kellene megkérdezni. Nem ebből fogok statisztikát vonni, de jobb, mint a semmi.

2015. okt. 21. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, az elsőt 20 évesen akartam szülni, a másodikat 22. Közben megismertem az igazit, és egyetemre is jártam, így arra jutottam, hogy diploma és egy kis munka után szeretném az elsőt, majd 3-5 évre rá a másodikat, esetleg egy harmadikat 30 éves koromig.

Az első 26 éves koromban született, a második 36 éves koromban (anyagi okok miatt). Akartam harmadikat, de 40 évesen nem szeretnék már.

2015. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mindig nagy családot szerettem volna, 3 gyerekkel! Gimis koromban biztos voltam benne, hogy érettségi után egyetem, aztán munka, lesz saját ház, szerető férj és majd 30 és 35 éves kor között szülök 3 gyereket. Csakhogy a gimi utolsó évében, egy talán selejtes gumi következtében teherbe estem! Megtartottuk a babát és a 3 gyerek tervről sem mondtunk le! :-) Most vagyok 30 és van 3 lányom, saját házunk, tanultam és még tanulok is és boldog vagyok! Végül minden összejött, csak fordított sorrendben! A terveket sokszor felülírja az élet!
2015. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen már szerettem volna, de ez egy párkapcsolatban általában közös döntés kell, hogy legyen. Így 28 éves voltam mikor megszületett a lányom. Most várjuk a tesót, 33 vagyok. (és nő)
2015. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem éreztem, hogy itt az idő, nem éreztem elég biztonságosnak a körülményeket és a házasságomat, de végül terhes lettem, és nagyon örülünk, holott valóban nem terveztem most. 28 éves vagyok.
2015. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 25-26 évesen szerettem volna teherbe esni, párommal 1,5 éve vagyunk együtt és védekezés mellett becsúzott, most 22 vagyok de nem vetetem el.
2015. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!