Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen fejfájásra mit lehet...

Terhesen fejfájásra mit lehet bevenni?

Figyelt kérdés
Egész nap hasogat, ha holnap sem múlik csillapítani szeretném.
2015. okt. 21. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Paracetemol tartalmú gyógyszereket lehet terhesség alatt is szedni. Késöbb ez lesz (megfelelö mennyiségben), amit a baba is kaphat.
2015. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kék dobozos Panadolt, például.
2015. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a második trimeszterben vagy, akkor lehet algopyrint is. Ha nem, csak paracetamol.
2015. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. trimeszterig algopirin, egyébként panadol, rubophen, de nekem azok nem használtak. A kv és az algo igen.
2015. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 agleh ***** válasza:
Süsszler só patikában kapható. Kérd úgy hogy fejfájásra,migrénre, nekem védőnő ajánlotta, kb 15 szemet fel kell oldani vízben és meginni. Nekem bevált. Hozzáteszem nem szedek semmiféle homeopátiás dolgot.
2015. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!