Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy pár nap alatt...

Létezik, hogy pár nap alatt egy egész kilót felszedtem? (23. hét)

Figyelt kérdés

Eddig csak 2 kilót híztam, most pár nap leforgása alatt már másodszor mérek plusz eggyel többet (reggel mérem, mindig azonos körülmények között).


Ugyanúgy figyelek az evésre, mint eddig, ugyanannyit mozgok, nem látom, hogy vizesednék, 4 napja még 57-et mutatott a mérleg, tegnap, meg ma már 58-at. (Jó, azt tudom, hogy elég ritkábban mérni, de én mégis így mérem:)).


Kicsit megilletődtem, nem szeretnék sokat felszedni, eddig olyan szépen alakult a súlyom. Várható, hogy innentől megindul, vagy nyugodjak le, ne parázzak rá, mert össze-vissza jönnek fel a kilók?



2015. okt. 24. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
En is minden reggel merem. Nekem is hipphopp feljott 3 kg egyik pillanatrol szinte a masikra. Es az stagnal jelenleg
2015. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És hanyadik héten jött fel nálad ez a 3 kiló?
2015. okt. 24. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ingadozhat is a sulyod, ez meg vissza is mehet, vagy egy resze. Az is lehet h most picit tobb vizet tart bent a szervezeted valamiert. De persze pehet hogy ez marad.

En a masodik babaval igyekeztem nem tobbet hizni, mint amennyit kell.

A 20. hetig 2,5 kg jott fel, utana meg egyenletesen fel kilo hetente. Marmint atlagban. Mert volt olyan, hogy egyik heten ugrott egy kilot a merleg, utana meg semmit ket hetig. De az utolso honapban meg nem is hiztam, pedig elvileg a baba akkor hizik a legtobbet, meg a vizesedes is akkor jellemzobb.

Szoval ezen ne idegesitsd magad.

Ha esetleg a sulynovekedes folytatodik ilyen tempoban, akkor kell elgondolkodni, hogy vajon mi okozhatja.

De ha normalisan etkezel, akkor emiatt nem kell aggodnod.

Ne stresszelj ezen, jo dolog, ha odafigyelsz, de ne ess at a lo tuloldalara.

2015. okt. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor indult meg a súlyom. De ahhoz képest nem híztam sokat. 23 és 27 hetes korom között 4 kg jött fel és összesen 11 kilót híztam.

Ne izgulj a súlyodon, ha odafigyelsz az étkezésre és mozogsz is ráadásul +3 kg nem sok egyáltalán, lesz ami lesz, sokkal többet nem lehet tenni.

2015. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan 18-20. Korul voltam akkor azt hiszem. Most meg mar utolso honapot kezdem.

Igen ingadozhat is. Mondjul nekem max 1-2 kgt ingadozik vagy csak par 100grammokat

2015. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!