Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén "szorulás"...

Terhesség végén "szorulás" (nehéz elvégezni a dolgom+ kevesebb mennyiség) - végbélből a keresztcsontig nyilalló fájdalom, ami egész nap tart. Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A szorulás+ kevesebb mennyiség a 20. Hét óta van nekem...semmivel nem tudom megoldani,ez mar így marad sztem.A nyilalo fájdalom nekem nincs.
2015. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Kívánom,hogy soha ne is tudd meg milyen a nyilalló fájdalom. Kitartás! Jó egészséget kívánok!
2015. okt. 25. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem néha volt.. a szorulás megvolt az utolsó hetekben, épp elég szenvedés volt így magában is, amikor wc-re kellett mennem. De néha a nyillaló fájdalmat is éreztem, de nem egész nap. Csak wc-zés előtt kb fél-1 órával.
2015. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!