Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohanyzassal kapcsolatos...

Dohanyzassal kapcsolatos problema a terhesseg alatt? Bovebb leiras es kerdes lent.

Figyelt kérdés
Regebben sokat dohanyoztam napi min. 1 doboz. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok fokozatossan szoktam le kb 2-3 het alatt. Most a 22. hetben vagyok es akadt egy kis problema, es igyekszem szepen megfogalmazni. Mostanaban ugyanis gondjaim vannak a szekrekedessel. Eddig a reggeli tejes kave, sok folyadek, sok zoldseg leves segitett, de most mar odaig fajult a helyzet hogy orulok ha minden 3.vagy 4nap jutok el a wc-ig es legutobb valami nagyon rosszatt tettem. Sajnos ugy dontottem hogy elszivok egy ket szal cigit. Persze rogton segitett is rajtam de utana buntudatom lett hiszen nem akarok bantani a babanak. Van valami jol bevalt hazi praktika erre? Ugy tudom hogy hashajtokat semmikepp sem szabad szedni terhesseg alatt. De nem szeretnem ha ez rontana a kedvem a boldog babas idoszakban...
2015. okt. 28. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát a cigit mindenképp felejsd el. Joghurt? Kefír, aludt-tej? Nálam ezek bevállnak. Szilva. Savanyú káposzta leve. Ha meg nem, akkor nem, a szkérekedés valamennyire normális terhesség alatt, ártani nem fog a babának, viszont a cigi igen.
2015. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem segített a langyos víz, és a szilva lekvár.
2015. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen problémákkal küzdöttem régebben, és nekem segített a zabkorpa. Minden reggel egy pohár natúr joghurt, bele egy evőkanál korpa és csodákra képes.
2015. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha a házipraktikák nem jönnek be, a dokid tud olyan székletlazítót felírni, ami terhesség alatt is szedhető.
2015. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tejcukor por, pár óra és segít. DM-ben nézd meg vagy kérdezd meg a patikában.(remélem Mo-n lehet kapni)


De szilvalekvárt mindenhol lehet kapni. Ha van szárított szilva az is szuper.


Ami mindenképpen rosszat tesz(és rosszabb mint egy hashajtó) az a cigi. én is dohányoztam de a gyerekek terhességei ideje alatt nem.

2015. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok víz, rostos étrend, szilvalekvár.. ez így együtt. Nekem sokáig működött, az utolsó hetekben már az sem. Azzal nem is tudtam mit csinálni.
2015. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen praktika nem használt. Még az kovászos uborka tejjel sem.

Tamarinlax lekvár és Hunyadi keserű víz segített.

2015. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Zabkorpa joghurtba keverve.

Aszalt szilva reggel éhgyomorra egy pohár langyos vízzel.

Nekem ezek segítettek.

2015. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlom az emelt emnnyiségű magnéziumot, és este napi 1 evőkanál útifű-maghéjat 1 pohár vízben feloldva. Tökéletesen működik. Amúgy nemcsak a terhesség alatt, hanem alapból is, egyik barátnőmnél és a kisfiánál is vannak gondok, ők is ezt eszik rá, a férjemnek is ezt adom, ha éppen problémája van ezzel, és nagyon jól működik. A cigit meg nagyon sürgősen felejtsd el.
2015. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a sok segitseget. Mindenkepp kiprobalok szep lassan mindent aztan remelem valami sikerul. Tudom hogy hulyeseg de nem akarok ezen stresszelni ha lehet igy fogalmazni. Es tudom hogy a cigi nagyon sokat arr nem akarok rosszat sem a picurnak sem magamnak. Orulok hogy ha nem is egybol de szep fokozatosan le tudtam tenni es oszinten szolva azota sem kivanom. De hat mar annyira ketsegbe voltam esve. November elejen kell majd mennem a vedonohoz addig megprobalok mindent aztan ha nem javul, szolok neki hogy segitsen. Koszonom szepen megegyszer, es foleg hogy nem vagta senki a fejemhez hogy mennyire rossz anya/ember vagyok amiert ezt tettem.
2015. okt. 28. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!