Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony lett az AFP eredménye...

Alacsony lett az AFP eredményem (0,7 MOM) ezért magzatvíz vizsgálatra küldtek az I. számú nőgyógy. Klinikára! Rendesek, fáj a vizsgálat, mennyi ideig kell utána feküdni stb?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Őszintén akarod tudni akkor írj priváltan és válaszolok.Mivel itt nem lehet levelezni.
2008. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nem is alacsony! Inkább genetikai uh.-ra menj, és ne kockáztass! Ez egy baromság, ez az AFP.
2008. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Egyetértek az előttem íróval! Az nem alacsony, főként ha a 18. heti genetikai uh-on nem találtak kórosat.

A magzatvízvétel bizony kockázattal jár!

2008. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18 hetes,nem sok értelme van a vizsgálatnak.Kb.4 hét mire eredmény van-hacsak nem a fluoreszkálós módszerrel csinálják,de az drága,magán kórházakban szokták.Nekem a Telki kórházban csinálták,nem fáj csak kellemetlen,és pár perc alatt megvan.Szerdán voltam és azt a hetet végig pihentem.A vetélés kockázata az első 72 órában áll fenn.Utána a szúrás helye még érzékeny pár napig.Nehezet ne emelj,és ne idegeskedj.KB.2 hét múlva mentem uh-ra.Nekem a 19.héten csinálták,de 2 nappal később már megvolt az eredmény.Sok sikert,egészséges babát kívánok.17 hetes baba anyukája
2008. szept. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az AFP nem eléggé megbízható, az I.sz-ban meg mindenkit meg akarnak szúrni akit csak lehet, mert nem kevés pénzt kap a kórház egy ilyen vizsgálat után... olyan mint egy vágóhíd. Menj inkább 4D-re!
2008. szept. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, hogy 0,6 alatt már nem elfogadható, vagyis alacsony. Nekem 0,72 volt, és nem küldtek semmi további vizsgálatra.


22 hetes kismama

2008. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 0,75volt és azt mondták,hogy ez negatív.Szerintem is inkább 4D-re menj.Mi is mindig azt csináltatunk ás semmi gond.Gondold meg,tényleg sokan írják,hogy nem megbízható az AFP.
2008. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mi is úgy döntöttünk hogy előbb elmegyünk 4D uh.-ra és utána majd meglátjük!
2008. szept. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!