Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eszrevettetek, hogy elhalt a...

Eszrevettetek, hogy elhalt a magzat?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy van e vakami tunete annak , ha elhal a magzat , de nem indul be a veteles ?! Kb. 5 hetes vagyok jovoheten megyek dokihoz , 1 hete pozit teszteltem , de a mellfeszulesen kivul nem nagyon van tunetem , talan meg az eros derekfajas ! Elozo ket terhessegemnel (egy fiu egy lany) ilyenkor mar napi 3 szor volt randim a mellekhelyiseggel ! Tartok az elhalt magzattol ..

2015. nov. 1. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs két egyforma terhesség, szerintem ne aggódj.

Nekem 6. héttől indult be pl. a rosszullét.

Lehet így a harmadikra már megszokta a tested és nem reagál annyira hevesen.

Próbálj meg nem parázni, bár tudom hogy könnyű mondani, nehéz megtenni.

2015. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

1. A terhességi tünetek megléte vagy hiánya NEM jelez semmit a terhesség lefolyásával kapcsolatban.


2. A 12. hétig embrió, utána magzat.


Tehát teljesen mindegy, hogy van-e terhességi tüneted, egyáltalán nem szükséges a meglétük. Egy ember különböző terhességei is máshogy zajlanak le, nem kell mindnek azonosnak lennie.

2015. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az eg vilagon semmi bajom nem volt. Mintha nem is lettem volna terhes
2015. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos több vetélésem is volt. De csak egy volt olyan hogy semmi jele nem volt hogy nem élne a baba. A többinél erősebb görcsökkel és vérzéssel járt. Viszont egyszer sem voltak ezek a klasszikus terhes tüneteim. A kisfiammal is csak a 9-10 héten boltam rosszul de annyira hogy felkelni sem bírtam. Most 9 hetes vagyok remélem minden rendben de egy-két kósza hányingeren kívül most sincs semmi bajom
2015. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! Kedves utolso ! Minden jot kivanok nektek :)
2015. nov. 2. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont most vagyok így,a magzat már sajnos 4 hete elhalt,de csak tegnap kezdtem el vérezni.Nem éreztem egyébként az égvilágon semmit.
2015. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Chypes válasza:

Szia! En 12hetesen kezdtem el gorcsolni es meg aznap este verezni.amikor berohantam a korhazba azt mondtak nem hogy szivhangot de meg a magzatot sem talaljak.azt mondtak valoszinu jogy ,ar hetek ota elhalt es "felszivodott" .nekem az utolso pillanatig hanyingerem volt es fajtak a melleim.azt mondtak a dokik hogy a testemnek ennyi idore volt szuksege hogy felfogja nincs mar bennem a "baba".

Szerintem nincs bajod,csak most a szerencsesek kozt vagy mert nem szenvedsz a terhesseg alatt!

2016. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!