Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történhetett? Másnál is...

Mi történhetett? Másnál is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
Gyakorló ápoló vagyok.Estin végzem.Ma az újraélesztést vettük.Mi denki a másikon mutatta be.Az egyik nő picit beletérdelt a pocimba.Fájt.Utána azt vettem észre picit véres vagyok.Nem sok vért tapasztaltam.Kb.1-2 cseppet.10 hetes vagyok.
2015. nov. 12. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az ilyenekkel vigyázniuk kéne,főleg,hogy ápolónak tanultok. Szerintem semmi extra,előfordul az elején az ilyen,de csak a megnyugvás kedvéért elmennék a helyedben az orvoshoz,hogy nézze meg,mivel még eléggé korai terhességről van szó.
2015. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad!
2015. nov. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egymáson mutattátok be az újraélesztést?! Ez nagy butaság! Nekünk külön felhívták a figyelmünket, hogy eszünkbe ne jusson ilyen...még a lélegeztetés hagyján, de el is kaphatsz valami fertőzést, viszont a szívmasszázsnál konkretan bordatörést okozhat a szakképzett mentős is...nemhogy egy gyakorló hallgató! (persze életveszélyben nyilván ez eltörpül)


Nem írtad, hogy terhes lennél egyáltalán, vagy hogy hány hetes vagy, de Menj el nőgyógyászhoz, ha a hasadba térdeltek, Pláne, hogy véreztél!

2015. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom hogy 10 hetes vagy...egy kicsit felháborodtam a gyakorlaton! Vigyázz magadra és legközelebb ilyen veszélynek ne tedd ki magad!
2015. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,van vmi fejlemény? Na igen,egyet kell,hogy értsek a felháborodással. Mi anno amikor a jogsi miatt voltunk ilyen tanfolyamon,babán gyakoroltunk,pont emiatt. Nekem is furcsa volt ezt olvasni,de inkább a terhes részre koncentráltam. Bár igen,itt az influenza járvány,nem igazán kéne,hogy elkapd...meg bármit össze lehet szedni. Jó máshonnan is,de így nagyobb az esély rá.
2015. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!