Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha lent érzem a csuklást,...

Ha lent érzem a csuklást, akkor fejvégű a baba? Vagy attól még lehet, hogy keresztben fekszik?

Figyelt kérdés
Egyszer éreztem teljesen fent a csuklást a melleim alatt, középen és aznap a doki mondta is, hogy nem fejvégű, teljesen fent volt a feje és lent a lábai. Este teljesen lent csuklott, megfordult. A doki mondta is, hogy sok még a magzatvíz, forogni fog még...Ez 35 hetesen volt, 36 és 37 között éreztem egy nagyon fájdalmas forgást, csak nem tudom, hogy akkor most fejvégű-e már, vagy keresztben van-e. Nem teljesen középen érzem a csuklást lent, hanem hol jobb, hol bal oldalon és emiatt izgulok, UH-ra meg már nem kell menni, azt mondta a doki...
2015. nov. 18. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A csuklástól az egész test összerándul, így bárhol érezheted, pozíciótól függetlenül.

Az meg mindegy, hogy most éppen milyen irányban van, mert akár a szülőszobán is fordulhat egyet a 40. hétben.

2015. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, hogy lehet, hogy nem a fejénél érzem a rángást...
2015. nov. 18. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha éreztél egy nagyon durva fordulást akkor lehet,hogy az volt,mert az én kislányom is a 34. hétig faros volt,és azt mondta az orvos,nem biztos,hogy be tud fordulni,de a 35.héten nekem is megfordult,azt hittem kiszakad a hasam.
2015. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!