Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivel alszik még ilyen nehezen?

Kivel alszik még ilyen nehezen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 35 hetes kismama vagyok van egy 13 hónapos kisfiam. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy ti mennyire nehezen alszotok el? Megébredtek utána többször is? Kisfiammal mikor terhes voltam azért ilyen jellegű problémáim kevésbé voltak. Pánikolni is szoktam amire kaptam 0.25-ös xanaxot, persze nem szedem hiába mondták, hogy ilyen esetben lehet csak, ha tényleg nagyon muszáj ennek is a felét, ha beveszem. Lehet estére be kellene vegyek, ha nagyon nem megy az alvás? Párom dolgozik sokat én egyedül vagyoj a gyerekkel segítségem nincsen nap közben sose venném be. Keveset tudok pihenni ilyenkor a fiam miatt és rosszul szoktam emiatt érezni magam. Mit tanácsoltok? Légyszi a rossz komikat mindenki tartsa meg magának.

2015. nov. 19. 03:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen és bocsi a kérdés elírásáért ez már a fáradtság. :)
2015. nov. 19. 03:09
 2/6 anonim ***** válasza:

A terhesség végén nehezen aludtam el és amikor éjszaka felkeltem alig tudtam visszaaludni. Az utolsó hetekben óránként keltem fel.

Szerintem ne szedd de nem vagyok orvos. Persze nehéz, én minél közelebb voltam a szüléshez, annál kevesebbet tudtam aludni. 4-5 órákat hoztam össze egy éjszaka alatt pedig nekem első baba, nem kellett egy kisgyerekhez felkelni stb..

2015. nov. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon szeretném szedni. De pl. most is csak 1 órát aludtam és félek, ha elalszom a kisfiammal és felkel nem tudok majd hozzá kellni a kimerültségtől. Jó mert biztonságosan meg van oldva a szoba kárt nem tesz magában de akkor is nehéz... :/
2015. nov. 19. 06:26
 4/6 anonim ***** válasza:
A xanax azért egy nagyon erős nyugtató, azt nem csak egy kis alvászavarra kéne szedni, hanem erős szorongásra, pánikra. Próbálj inkább alternatív módszereket, relaxáció, meditáció, stb... Sosem szednék be xanaxot, terhesen főleg nem.
2015. nov. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

36 hetes vagyok, van egy 2,5 eves fiam.

Szornyuek az ejszakak. Alig varom h reggel legyen. Minimum 3x ebredek meg, faj mindenem. Derekam, csipom. Raadaskent a fiunk rendszerint kozottunk kot ki ejszaka, uh meg ez is neheziti a pihenteto alvast.

minden ejjel arra varok h reggel legyen vegre.

Meg nem szamoltam ossze h kb mennyit aludhatok osszesen, de szerintem nem sokat. Mondjuk en nap kozben nem erzem annyira a faradtsagot. Azzal nyugtatom magam, h ez az elkovetkezendo honapokban ugyis ilyen, vagy meg rosszabb lesz, uh legalabb addig megszokom.

2015. nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen igen a xanaxról nekem is meg van a véleményem eddig amennyit bevettem belőle 2 szem volt 4 részletben. Persze nem most írták már fel a gyógyszert és nagyon muszáj voltam. Ezek szerint másnak is ilyen nehéz sajnos... :/
2015. nov. 19. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!