Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 9 hetes kismama...

Holnap leszek 9 hetes kismama vagy 3-4 hete nagyon nem kivánok semmit és minden nap fáj a hasam valaki segitsen?

Figyelt kérdés
vitamin B6 szedek olyan mint a magne B6 oda figyelek h keveseket egyek mivel nem tudok többet enni és semmit sem kivánok első babámat várom!
2015. nov. 20. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A hasfájásoddal miért nem mész orvoshoz?

Kétlem, hogy itt megfordul gasztroenteorológus.

2015. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13 hetes vagyok.

Nekem is volt ilyen időszakom, nagyon dúrva volt. Igazágól én azt vettem észre hogy minden ami édeskés attól hányingerem van és hányok. volt amikor nagyon édeset ettem, még az egésznapos almalé ivás is be tudott sokalni, és egész nap hánytam már a kimerülés szélén voltam. A párom időbe kapcsolt és nagyon gyorsan diétára fogott amíg rendbe nem jött a gyomrom.


Amit ajánlani tudok neked, az a diéta, és amikor kezdesz jobban lenni, akkor házi (zsíros) tej - ez megváltás volt számomta

2015. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen hat igen igazság szerint ez nagyon durva olyan mint egy hányásos betegség:/ de koszonom a jo tanácsot
2015. nov. 20. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!