Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap alhasi fárdalmaim,...

Tegnap alhasi fárdalmaim, görcseim voltak, mintha meg akarna jönni. Viszont a menszeszt csak dec.6-e körül nem várnám. Peteérés miatt fájhatott?

Figyelt kérdés

Még ma is fájdogál, de tegnap nagyon.

Mivel júniusban hagytam abba a gyógyszert, eddig ilyet nem nagyon éreztem, csak a megvonásos vérzéskor. De tegnap nagyon, és ma is olyan tüneteim vannak, mint amikor meg akar jönni, csak nem olyan intenzíven, mint tagnap.


Az előző menszeszem is elég fura volt, hatalmas görcsök előzték meg, de kb alig volt vmi, kb 1-2 napig tartott, de nagyon enyhén véreztem csak. Ez nov 13-14 volt. Kb. nob 10-11-e körül végeztem tesztet, ami negatív lett.


Sajnos most kicsit kevesebbet tudtunk a munka miatt összebújni, de együtt voltunk 16án és 21-én is, valamint tegnap is, amikor éreztem ezt az alhasi görcsölést és fura érzést.


Kérdésem az volna, hogy ezeket az információkat számba véve, esélyes, hogy peteéréskor fájt a hasam, és pont jókor voltunk együtt? Ma este is legyünk a biztonság kedvéért? ( nem mintha gond lenne :) Mikor kellene tesztelnem először?



2015. nov. 23. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, lehet esélyes!

Ha nem jönne meg akkor szerintem kb 10.én tesztelj :) drukkolok!

2015. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!