Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdtetek...

Hányadik héten kezdtetek magnéziumot szedni?

Figyelt kérdés
Irodában dolgozok, de pörgős a jövés-menés,sok a lépcső is. Még csak 6 hetes vagyok, de pár napja estére kellemetlen keményedés féle van a méhem táján. Ez jel a későbbi gondokra?
2015. dec. 1. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez változó! Én például sosem szedtem, mert az elején olyan nagyon apró görcseim voltak, hogy nem arra fölöslegesnek éreztem szedni. Keményedni, pedig később sem keményedtem. (Most kezdtem már a 37. hétben, de most meg már nem lehet szedni.) De van aki már rögtön az elején elkezdi, az erős görcsök miatt. Beszéld meg a dokival milyen adagban javasolja a kezdetekben, az a biztos. :)
2015. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én minden nap görcsöltem onnantól, hogy meg kellett volna jönnie.

Úgyhogy én az elejétől (4. hét) szedem.

2015. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár napos kimaradással. Aggódtam a görcsök miatt. Olvasgattam neten és több helyen láttam, hogy magnéziumot ajánlgatnak görcsökre. Így neki is láttam.
2015. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20. hét körül, akkor kezdtem picit görcsölgetni és onnantól végig, egyre többet szedtem. Tök jó hashajtó volt amúgy az utolsó hetekben.
2015. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is nagy görcsök miatt már a 6. héttől :/
2015. dec. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem rendszeresen szedem,jelenleg 22 hetes a babám.Két-három hete kezdtem el.
2015. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kezdem is szedni!
2015. dec. 2. 09:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Barnáztam a 6. héttől, úgyhogy az orvosom ajánlotta, de ahogy elmúlt a barnázás, akkor sem hagytam abba. (nagyon pánikoltam, a doki szerint az idegeimnek is jót tesz) Most vagyok 24 hetes, de szedek Magnerotot.
2015. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

magne b6 tablettát a 10. héttől, mert a doki szerint elmúlik tőle a hányás, el is múlt. abbahagytam a 12. héten


magnosolvot a 16. hét óta, mert fájt a méhem (húzódott, nőtt) és azóta nem merem abbahagyni, így iszom:D


25 hkm

2015. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már a legelején, kb. akörül, hogy pozitív lett a teszt görcsölés miatt. Másnapra el is mulasztotta.
2015. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!