Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok. A párom...

10 hetes vagyok. A párom testvére Down syndromás. A miskolcii Megyei kórházba küldtek genetikai vizsgálatra és ultrahangra. Gondolom ez genetikai vizsgálat. Ha itt nem tudnak fogadni akkor Debrecenbe kell mennem. Hol mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 3. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyit. Megyei kórház, genetikai vizsgálat.
2015. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

semmit nem kell fizetned. de nyugodj meg, a down-kór nem örökletes. ha cvs-re küldenek, azt egyrészt nem muszáj elfogadnod, másrészt megelégedhetsz a kombinált teszt eredményével is.


(nekem 12 hetes uh tökéletes volt, vérkép 1:220-hoz down, amniocentézisem volt, egészséges)


25 hkm

2015. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
magánnál 30e debrecenben
2015. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm nővére szintén down-os, nem bízta a véletlenre, 3 csodás gyermeke van,. s mind a terehességnél elment aminora. Nagyon közeli a kapcsolat, és de, a dowwn genetiaki betegség, amit hordozhat vmelyik szülő, s jóval nagyobb a valószínűsége ha a családban van , főleg ilyen közeli hozzátartozó aki down szindrómás. Ha vállalnád akkor is ha down -os, akkor nem kell semmilyen vizsgálat, ha nem szeretnéd vállalni ha down-os, akkor a helyedben mennék aminora.
2015. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!