Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik veszélyeztetett terhesek:...

Akik veszélyeztetett terhesek: hogy viseli a nagyobb gyerek, hogy nem tudtok vele foglalkozni? Mennyi idős a gyerek? Volt később valami gond ebből?

Figyelt kérdés

Nálunk a nagy lassan 4 éves lesz, ovis. Szerencsére nagyszülők, testvérek sokat segítenek, így én tudok feküdni.

A fiunk látszólag élvezi a dolgot, szeret a nagyszülőkkel lenni. Ha nem alszik itthon, akkor beszélünk telefonon, nem hisztizik, nem látom, hogy megviselné a helyzet. Persze amikor hazajön nagyon örül nekem, igényli hogy vele legyek, társasozunk, olvasunk, meséli hogy mi minden történt vele.


Lehet ennek hosszabb távon negatív hatása, vagy csak én parázom túl?


2015. dec. 6. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen ismerősnél elhidegült a gyerek az anyjàtól. Utanna jott a testverfeltekenyseg. Persze ez nem torvenyszeru, de naluk igy volt.
2015. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3v éves, nem ovis. Nekem is feküdnöm kell, vagy kitámasztva ülni. Az ágyban összebújunk, mesézünk, tv-t nézünk, társasozunk, kirakózunk, dobja nekem a labdát, én visszagurítom, bábozunk, rajzolunk, gyurmázunk, főzi nekem a gyógyító ételeket, most mikulás díszeket ragasztottunk, hamarosan kezdjük a karácsonyiakat... a lehetőségek tárháza végtelen. Még a fürdetésből is kiveszem a részem, Beszereztünk egy nagyobb babakádat, abban fürdik, a nappaliban, mellettem, az apukája fürdeti, és mindhárman beszélgetünk. A mozgásos tevékenységeket a nagyszülőkkel, apukával oldják meg. Naponta másfél óra séta van, azalatt én pihenek teljes csendben.Persze néha Ő is behisztizik, mikor nem érti meg hogy én miért nem mehetek velük, de hamar megnyugszik, szerencsére okos, értelmes kisfiú. Viszont azt mondogatta néha, hogy neki nem kell tesó.
2015. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!