Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség + nikotinfüggőség?

Terhesség + nikotinfüggőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 hetes várandós vagyok, és nagyon örülünk neki.

Én eddig dohányoztam, nem sokat, kevesebb, mint napi 1 dobozzal, mióta terhes vagyok azóta nem szívom egyáltalán. Viszont még mindig nagyon szenvedek a nikotin hiány miatt.

Sokszor elszorul a torkom, és kicsit ingerült vagyok. A párom is letette a cigit, (nem állandóan dohányzó volt) viszont ő nem szenved a hiánytól.

A kérdésem, hogy aki kismama és dohányzott, hogyan foglalta el magát? van valami jó tanácsotok? Már úgy várom a reggeli rosszulléteket,hátha akkor nem kívánom ennyire.

Természetesen akármilyen rossz is most,nem fogok rágyújtani.Hátha valaki járt már hasonló cipőben.



2015. dec. 6. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én is dohányoztam a terhességem előtt, és nagyon hiányzott, de kibírtam. én csokival nyomtam el a cigi utáni vágyam. hátha neked is bejön :)
2015. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem múlt el az "éhség" a cigi után. Kibírtam. Ennyi. Aggyal kell és kész.
2015. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En is fejben harcoltam :D Arra gondoltam mindig,hogy olyan sokat vartunk a babara,hogy ennyit megerdemel tolem nem gyujtok ra :) Szerencsere hamar megfeledkeztem a cigirol ugy kb 8-9.het tajan! Kitartas :)
2015. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
21 hetes vagyok, mióta megtudtam hogy terhes vagyok nem cigiztem. Nem lett sokkal jobb mostanra se, vannak napok mikor nagyon kívánom, van, amikor eszembe se jut. Sok praktika nincs rá, ki kell bírni és kész.
2015. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem az elso hetek mindig nehezek, foleg az elso ketto. Utana sokkal jobb, ahogy urul ki a nikotin a szervezetbol. Azutan inkabb csak a tevekenyseg hianyzik, pl reggel kavehoz, de siman egesz napra is elfelejtem.

Ezt mar harom terhessegnel is megcsinaltam, mindig igy volt, viszont sajnos le ettol nem szoktam, csak nem dohanyoztam. De szules es szoptatas utan visszaszoktam.

Sokkal jobb lenne teljesen leszokni es nem csak azt az egy-masfel evet kibirni...

2015. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat, az egyik kívánságom teljesült, ma reggel már hánytam. És láss csodát s cigi az utolsó amit most kívánnék.
2015. dec. 7. 06:09
 7/14 A kérdező kommentje:
Hála istennek azóta sem dohányzom, és már nem is kívánom :)
2016. ápr. 18. 12:30
 8/14 anonim ***** válasza:
De jó fej vagy, Hogy írtál megint, hogy Mi lett :) nagyon ügyi vagy, gratulálok! Amúgy a hányás segített mikor leszokoban voltál? Úgy értem hogy akkor a cigit se kivantad miatta?
2016. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4. vagyok, nekem már 7 hetes a fiam, sajnos nem szoptatok, metr nem volt tejem, de nem szoktam vissza. Én még mindig kívánom, bármikor jól esne, de egyrészt nem akarok cigire költeni, inkább veszek belőle a babának valamit, másrészt nem akarom, hogy a cigiszag legyen neki az anyukaszag. Úgyhogy kibirom továbbra is. De hogy a fenében nem múlik majdnem 1 ev után sem a vágy?
2016. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hú az nem semmi, nagyon kitartó vagy! Legyél büszke magadra, mert ez irto nagy dolog, főleg ha még mindig kívánod. Gondolom a nikotinfuggoseg elmúlt már rég, ez inkább pszichés függőség. A férjed dohányzik?
2016. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!