Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Különleges, aranyos, kivételes...

Masni90 kérdése:

Különleges, aranyos, kivételes módon szeretném a párommal közölni, hogy babánk lesz. Ötletek?

Figyelt kérdés
Nézegettem már itt ebben a témában, de még nem találtam olyan ötletet ami igazán megfogott volna.

2015. dec. 6. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Otletet nem tudok,legalabbis olyat,amit te ne tudnal. Viszont nekem annyira tetszenek az apukas videok,amikor kozlik veluk,hogy apak lesznek,hogy en a helyedben kameraznek :) tok jo lesz visszanezni kesobb :)
2015. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez fantasztikus ötlet, köszönöm! :)
2015. dec. 6. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvastam itt már olyat, hogy a kisbaba nevében küld az anyuka levelet a leendő apukának. Szerintem ez nagyon édes, hogy a férfi kap a nevére egy levelet, amely úgy kezdődik, hogy "Kedves Apa!", először valószínűleg nem érti, majd ahogy tovább olvassa, leesik neki, hogy apuka lesz. :)
2015. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aranyos ötlet, ez is tetszik. :)
2015. dec. 6. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogyan közölted végül. :)
2015. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még csak rajta vagyunk a dolgon, de ha eljutottunk idáig megírom, hogy sikerült és milyen módon, mindenképp. :)
2015. dec. 6. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha addig összejön, akkor Karácsonykor is megmondhatod neki. Úgy duplán ünnep lesz. (Mondjuk én nem így csinálnám, mi nem ünnepeljük annyira a karácsonyt.)

Olyanról hallottam, hogy pl. babacipő van a fára felakasztva, és a leendő apukának meg kell találnia és rájönnie mit jelent.

2015. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont szenteste előtt lenne esedékes a mensesem, örülnék ha nem jönne meg és ez lehetne az ajándék. :)
2015. dec. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!