Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a méret normális ennyi idősen?

Ez a méret normális ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Hétfőn teszteltem pozitívat, ma voltam dokinál aki megvizsgált. Ezt írta a papíromra: TAS+TVS: uterus: vaskos endometriumba ágyazódva egy 7 mm-es szabályos petezsák ábrázolódik.


Szikhólyagot, se embriót nem mondott ez baj? Jó ez a méret? Ugyan megkérdeztem a dokit és azt mondta teljesen jó, de annyi szörnyűséges történetet hallottam meg olvastam, hogy mégis aggódom. Mit gondoltok?



2015. dec. 12. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt hogy 5 hetes vagyok. Utolsó menzeszem november 7-én kezdődött.
2015. dec. 12. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Ne aggódj. Gondolom visszarendelt kontrollra 1-2 hét múlva.
2015. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abszolut jo! Azert megis az orvos velemenye legyen a mervado,ne a mienk! ;) Gratulalok es boldogsagos babavarast! :))
2015. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) közben rájöttem hogy baromira elszámoltam magam. Azzal a tudattal mentem orvoshoz, hogy hétfőn kezdeném a 6 hetet, csak ma kezdtem az 5 hetet. Mensihez mérve :D tiszta zizzent vagyok már :D
2015. dec. 12. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nov.1-jén volt az utolsó mensim. Kedden voltam dokinál,7 mm-es petezsák,embrió nem látható. Azt mondta nem kell megijedni,ez egy 4-5 hetes terhesség. 22-én megyek vissza. :) Jó babavárást neked is ;) :)
2015. dec. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia,

Nekem is november 7-én volt az utolsó menstruációm. Pont ma voltam UH-n és 16X11 mm-es a magzat. Az orvos azt mondta, hogy 5 hetes a baba. Azóta voltál újból UH-n? Ha igen mekkora a magzatod?

2016. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Biztos 5 hetest akartál írni?

Én vagyok a nov. 1-jei,de én már 10 hetes vagyok. Neked is már 8-9 hetesnek kéne lenned minimum. Én 19-én megyek dokihoz,fogalmam sincs mekkora most a babácskám.

2016. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!