Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fájdalom, keményedés...

Anneee25 kérdése:

Alhasi fájdalom, keményedés 24 hetesen sétától, mozgástól normális?

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Középidő táján emlékszem leginkább arra, hogy akár egész rövid sétától nagyon húzódtak a méhszalagok oldalt. Keményedés ettől nem volt. Szedj kicsit több Mg-t.
2015. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nekem is de hányszor.. de pihenésre mindig elmúlt. Én próbáltam nem aggódni rajta de az első pár alkalommal ez nem jött össze. Szedtem több magnéziumot is ezután.
2015. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap sokat sétáltam a megszokott tempómmal a tűző napon, aztán éreztem most először hogy kicsit "fáj" a hasam és elfáradtam pedig aztán nekem nem szokásom elfáradni. De most kénytelen voltam lassabban folytatni a sétát. :) Nem volt vészes. És én amúgy egész terhességem alatt nem szedek magnéziumot mert semmi bajom nincsen sose.


23+3 hkm

2016. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!