Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor lett a tesztcsík...

Nektek mikor lett a tesztcsík erősebb mint a kontroll?

Figyelt kérdés

4+3 hetes vagyok. 3+6 hetesen halvány de egyértelmű pozitív lett a tesztem. Azóta minden nap tesztelek, mert alig bírom elhinni, hogy végre sikerült. Már volt egy vetélésem is, ezért nagyon félek, hogy ezt a babát is elvesztem.

Nektek mikor lett erősebb a tesztcsík mint a kontroll? Nekem még mindig halványabb a tesztcsík :(


2015. dec. 13. 10:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Huszonpàrhetesen csinàltam egyet kìvàncsisàgból, ott sem volt erősebb a tesztcsìk, bàr ez szerintem nagyban teszt függő.


Relax :)

2015. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Sosem.

Sose volt erős csíkom, mindig halvány (de jól látható) volt a tesztcsík.

Én a 17. het körül lőttem el a maradék egy tesztem, az már kifejezetten halvány volt.

Semmi jelentősège, a 20. hétig kihánytam a belem.

2015. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, még mindig halványabb
2015. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy meg kéne nyugodnom, mert a halvány csík is csík stb, de nagyon aggódok. Nincs semmi tünetem se, néha egy kis hányinger rámjön, meg nagyon görcsölök (ami elvileg nem jó jel). Sokkal nyugodtabb lennék, ha minden nap hánynék vagy ilyenek...
2015. dec. 13. 10:13
 5/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nekem az àlomkóron kìvül semmi tünetem nem volt. Ezt is csak az alacsony vérnyomàsomnak köszönhettem. Se hànyàs, se hànyinger, algasi görcs viszont előfordult gyakran. Szedd a magnéziumot, az segìt.

2015. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Sógornőm most 12 hetes, eddig semmi de semmi tünete nem volt (persze az elmaradt menstruáción kívül). Vannak ilyen szerencsések :) inkább örülj
2015. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kb 6 hetesen, de mensi elott 4 nappal mar eleg pozi volt!:)
2015. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy ugyanolyan erős legyen?? Nem lehetsz félig terhes, ha pozitív van baba, ha negatív nincs baba. Ez ilyen egyszerű. Eszembe sem jutott volna még egyszer tesztelni.
2015. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem lett erősebb, pedig ellőttem pár tesztet, sőt, kíváncsiságból a 16. héten is csináltam egyet, és sem lett erősebb. Ne a kontrollcsíkhoz képest nézd a színét, hanem a 2-3 nappal korábban végzett teszt tesztcsíkjához képest, amennyiben előtte tényleg halvány volt. (Olvastam már itt kérdést, ahol a kérdező a 6. héten csinálta a tesztet, ami bőven erős pozitív volt, csinált rá két napra is, és azon aggódott, hogy nem erősödött a teszt, miközben ugyebár nem is nagyon volt tovább hova erősödnie...)
2015. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Muti az eddigi tesztjeidet egymás mellé téve, ha megvannak (kepfeltoltes.hu).
2015. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!