Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom hogy terhes vagyok....

Nem tudom hogy terhes vagyok. Többi lent?

Figyelt kérdés
az előzö hónapba megjött ugy hogy két napot késet aztán 4 napig megvolt. ebbe a hónapba 3 napot késett és 4napig megvolt. soha nem volt velem ilyen mindig pontosan jött meg. gondolom írni fogjátok a stresszet az nincs nálam. előre is köszönöm :)
2015. dec. 17. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek alapján honnan tudjuk? Valószínűleg nem vagy az, mivel 4 napig véreztél, veszel egy tesztet párszáz forintért, és megtudod, hogy az vagy-e, vagy sem. Szerintem nem olyan nehéz. Mellesleg a hormonok is változóak stressztől függetlenül, az, hogy késett pár napot, simán belefér bárkinél.

Szóval tesztelj és megnyugszol..

2015. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál????

Nem csak a stressz zavarhat be, nálam pl. antibiotikum késleltette pár napot.

2015. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok nőnél felborul a ciklus, amikor abba hagyják a védekezést, mert babát szeretnének.

Nem vagy terhes, de még lehetsz.

Hajrá!

2015. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet ! Ezt így mi nem tudhatjuk,bár már igencsak éreznéd ha az vagy. Nekem is megjött,nem is gyanakodtam,csak köv.ciklus 8.napján elkezdtem lh tesztelni és pozitív lett. Nem értettem,csináltam hcg-t és az is az lett! 7-8 hetes voltam már. Alapból késéssel jött meg és ugyanúgy volt meg máskor! Előfordulhat,de ezt a teszt jobban "megtudja mondani"!
2015. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! valameik nap tesztelek még várok, hogy lesznek e tünetek :)
2015. dec. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!