Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a füst a babámnak?

Árthat a füst a babámnak?

Figyelt kérdés
Rendezvényen voltam ahol zárt helyiségben kályhában fűtöttek , kemencében sütöttek és nagy volt a füst. Fél napot ültem ott. Néha kimentem. Lehet baja a babámnak?
2015. dec. 17. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől egész biztos nem. Nyugi! :)
2015. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NikiDávid ***** válasza:
0%
Ez a kérdés engem is érdekel, mert egyszeruen parom az ablakban cigizik igaz kihajol meg bevan csukva az ablak kiszellöztet, de akkor is néha érzem. Cigi füst igy is karos nagxon?
2015. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Azért a tüdőd, a véred, a lepény, sokmindent megszűr ám. Hány nem idén barnult kimama bagózza végig a terhességet, aztán egészséges babát szül. Stramabbak a babák, érzékenyebbek a szűrők, mint gondoljuk, csak persze az ember hipe óvatos. Nem lesz baj.
2015. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Más cigizik vagy a környezete cigizik, szeritnem az több füstöt kap. Nem lehet mindent kivédeni, pláne a szmogot és egyéb káros tényezőket. Nyugi, az aggódás, idegeskedés többet árt.
2015. dec. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es! Igen, káros a passzív dohányzás. Kérd meg a párod, ha már magától nem elég értelmes ehhez, hogy dohányozzon rendesen odakint.

Ha családi ház, ha emeletes, nehogy már nehezére essen kimenni. Én terhes sem voltam, de lejárt lépcsőn a harmadikról is, mivel erkély nem volt, nem büdösítette be a szobát. Magától, még könyörögni sem kellett.

2015. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!