Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+1 hetesen 4 mm-es petezsák jó?

5+1 hetesen 4 mm-es petezsák jó?

Figyelt kérdés
Nem volt még szikhólyag és szívhang se nyilván. Progeszteron pótlást kaptam, 3 hét múlva megyek vissza. Annyit mondott hogy szabályos petezsák és hogy 2 hetes terhességnek felel meg.
2015. dec. 18. 11:45
 1/2 vnebrigi ***** válasza:

2 hete volt a fogantatás, amúgy 4 hetes terhes vagy. Szerintem ezt így értette a dokid. 4 hetes terhességnél ezek teljesen jó eredmények. Van, akinek ilyenkor még csak megvastagodott nyálkahártyát lát.

3 hét múlva már a szíve is dobogni fog :) Gratulálok!

2015. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, későn fogant, ovuteszttel néztem, szóval pontosan tudom melyik akcióból sikerült :D A következő UH-ra már apa is jön velem, az orvosom is mondta hogy hozzam őt is, mert már hallani lehet majd a szívecskéjét :)
2015. dec. 18. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!