Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, vagy anyukák akiknél...

Nünü87 kérdése:

Kismamák, vagy anyukák akiknél kialakult a terhességi cukor, hogy viseltétek? Mindent úgy betartottatok ahogy mondták a diabetikus tanácsadáson?

Figyelt kérdés
Nekem a terhelés után 8,1 lett a cukrom. Azóta jó mindig 6 alatt van. De sírni tudnék annyira éhes vagyok, pedig a terhelés előtt is mértem mert van itthon cukormérőnk, és azelőtt is mindig jó volt.
2015. dec. 18. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is nehezen viseltem, egyfolytában éhes voltam. Borzalmas volt! Betartottam amúgy, a baba érdekében, de azt hittem nem élem meg a végét. :)
2015. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ez a 2. terhességem ahol szintén cukros lettem, most 17 hetes vagyok. A dühítő, hogy egy jóízűt nem tudok enni, ezerszer át kell gondolni, hogy mit főzzek és az a baj, hogy sajnos nagyon szeretem az egészségtelen ételeket, hambi, pizza stb...ezekről már csak álmodozom.
2015. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor vlamit rosszul csinálsz. Betartottam a 160 grammos ch diétát és soha nem voltam éhes.

Részletesen elmagyarázták a diéta hogyanját?

Írd le, hgoy egy napi mintaétrended hogy néz ki és időben hogyan oszlik el.

2015. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is cukros lettem 170 g diétát csináltam az első babával 3 hónapig és a karácsony is beleesett.Akkor borzasztó volt mert imádom a bejglit akkor volt hiszti nálam. Én se éheztem 6 étkezésem volt 3 óránként.Reggelire pl csinálhatod azt hogy egy 10 dkg -os rozskenyeret meglakolsz szalámival sajtal zöldségekkel Én volt,hogy még tojást is sütöttem rá.az a lényeg,hogy zöldségben és húsban nincs szénhidrát azt ehetsz bármennyit.De mondjuk azért azt is módjával.csinálj salit önts le joghurttal mehet bele husi és ehetsz vele egy abonett kenyeret.Így lehet játszani.Csak a tízórai és az uzsai érdekesebb.Ott lehet enni almát sajttal.A neten vannak jó minta étrendek..és akkor így nem leszel éhes.
2015. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy eszek ahogy a tanácsadáson elmondták. Csakhogy én nem diétáztam soha, mindig azt ettem és annyit amit és amennyit akartam és soha nem volt gond. Egyébként az az érdekes, hogy a terhelésen 8,1 volt a cukrom azóta van úgy hogy minden étkezés után másfél órával mérem és mindig 5-6 között van. Sőt ha beiktatok egy csokit vagy valami édességet akkor se nagyon megy feljebb maximum 6,5-re. De olyan is van hogy 4,4. Most kíváncsi leszek, hogy visszamenőleg milyen eredménye lesz a vérvételnek.

Ma pl. ettem egy szaloncukrot, egy bon-bont két pár virslit két szelet rozs kenyérrel. Másfél óra múlva 5,8 volt a cukrom.

2015. dec. 18. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Étkezés után 1 órával mérd, akkor van a csúcsponton a cukor, az a mérvadó. Kipróbáltam többször is, 1 órával étkezés után ha olyat eszek felmegy 7 fölé (nem cukros, csak pl sültkrumpli), másfél órára rá pedig tökéletes eredményt mutat. Szóval ha én is azt nézném, hogy másfél órára rá mennyit mutat, akkor simán ennék még. Próbáld ki!
2015. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ma pl. ettem egy szaloncukrot, egy bon-bont két pár virslit két szelet rozs kenyérrel"


Ez volt a mai napi kajád?

Ettől nem csodálom, hogy éhes vagy, mert fellövi az egekbe a cukrodat, aztán lemegy azonnal a bányászbéka feneke alá. Ez nagyon nem egészséges, terhesség nélkül sem.


Minden nap ilyen az étrended? Írd már le, hogy egy átlagos napon mikor és mit eszel!

2015. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!