Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Akiknél sikeres...

Lombikosok! Akiknél sikeres volt a beültetés és létrejött a terhesség, mást is el akarnak küldeni magzatvíz vételre, úgy hogy minden eredménye jó és csak a lombik miatt szeretné az orvos?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a két terhességem lombikkal sikerült. Engem nem küldtek el mmgzatvíz vételre. Ilyenről még nem is hallottam. Maga a lombik kezelés nem indokolja szerintem. Nincs valami más oka ami miatt el akarnak küldeni?
2015. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs! A down szűrésem is 1:5600 lett. Elmentem genetikai tanácsadásra is azt mondták a lombik miatt mindössze 3% esély lehet.Fiatal is vagyok 25. Nem fogom bevállalni,csak kíváncsi vagyok más járt e így
2015. dec. 18. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett mennem.
2015. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem,túl aggódó az orvosom.Megértem,hogy akkor teljesen megnyugodna az ember,hogy tuti egészséges lesz a baba,de ha amúgy sincs semmi gond.Ma voltam uh-on,miden jó a baba a korának megfelelő. A magzatvíz vételnek meg ott az 1-1,5% vetélés lehetősége...hát én ebbe nem megyek bele,annyit szenvedtünk érte,ezt a kevés % lehetőségét sem adom meg hogy elveszítsük!Nektek is egészséges lett a baba,nem?Midig idegesítik az embert valamivel:(
2015. dec. 18. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!