Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki mostanában volt Egerben...

Aki mostanában volt Egerben terhes uh. On és kapott vagy kért képet annak mennyibe kerül? 12hetesre oda megyek.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég voltam,szintén 12 hetesen,és azt a kórházi részen csinálják,azzal a nagyon modern uh-géppel,jó nagy monitoron lehet látni a Picurt is,és én kértem képet,a fekete-fehér 1000 ft,a színes 2000 ft,de én a feketén jobban kivehetőnek láttam,így azt kértem.

Vizsgálat után vissza kellett menni asz sztk-ba,ott befizetni a pénzt,majd a számlával vissza,és adták a képet.

Biztosan nagy élmény lesz Neked is.

Én most készülök 4d-re pénteken,lehet hogy még korai,de névnapi ajándék lesz apának:)

16+3 hetes kismama

2010. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok a pocilakohoz:-)és köszi hogy írtál!Ezer forint..nem olcsó:-/De nekem is kell:-)Meg szeretném főleg a gyerekeimnek mutatni,mert még nem mondtuk nekik el!Nem tudtam hogy új gép van,mondjuk nem is baj!Majd 4d-re is mennénk mi is,de csak 25-28hét körül.A 12.hetes uh.után rögtön át kell menni vérvételre?Minden nap csinálják a 12hetes uh.ot?Régen csak szerdán vot.Köszi ha írsz:-)

9hetes kismama

2010. márc. 24. 12:02
 3/8 A kérdező kommentje:
javítok:volt:-D
2010. márc. 24. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem minden nap csinálják,bár nekem már a 7 hetes első ultrahangon ráírták a papírra hogy pontosan mikor kell mennem a 12 hetes-re(csütörtöki nap volt)

Hasi és hüvelyi uh-t is csinálnak.

Én akkor rögtön mentem is vérvételre,bár szerintem 1-2 nap nem számít,de én nem vagyok egri,így nekem jobb volt egyszerre.

Én is csak később terveztem a 4d-t,de már lassan 5 hete nem voltam uh-on,és kicsit aggódós vagyok,meg nagyon szeretném már ha a férjem is látná,nekem nagy élmény volt már 12 hetesen is,és azt hiszem ettől szebb névnapi ajándékot nem is kaphatna.

Neked hányadik baba lesz?Van fogadott orvosod,vagy sztk-ba jársz?

2010. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Védőnő azt mondja már minden nap csinálják 8-9ig.Én is megyek akkor vérvételre utána mert én se egri vagyok:-)3.baba lesz!Van egy 4és fél éves lányom és 2.5éves a fiam.Velük Bagdánhoz jártam,de most nem tudtam hozzá menni,mert most vérezgettem és közelebb volt nekem a hevesi sztk!9hetes vagyok de már 4szer uh.ztak a vérzés miatt!Most már oké vele minden.Neked első baba?Én is aggodós vagyok,már alig várom az uh.ot:-)Tényleg a 107esbe csináják még?
2010. márc. 24. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem ott,mikor mentem oda,mondta a nő hogy át kell menni a kórházba,ahol a terhesambulancia van,és ott csinálják ahol a 4-d is,a 2.emeleten.

Sokkal modernebb mint az sztk-ban,tavaly májustól van.

Nekem is elég húzósan indult,én 6 hétig vérezgettem,barnázgattam,a 11.héten múlt el végleg.Remélem most már minden oké lesz végig.

Neked gratulálok,hogy már a 3. :)Nekem az első.

2010. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gratut!A legjobb lesz ha felhívom majd előtte:-)Te kihez jársz dokihoz?Én gondolkodom másikon,bár nekem mindegy végülis mert programozott császi lesz ez már:-(Most jut eszembe ha 4dre mentek már lehet megtudjátok a baba nemét:-DNa még ez milyen szép névnapi ajándék lenne párodnak!Mit tippelsz?fiu vagy lányod lesz?

Írhatsz privire is ha gondolod..

2010. márc. 24. 13:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam privire.
2010. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!