Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematómával ma kezdtem másodsz...

Hematómával ma kezdtem másodszorra vérezni. Nagyon félek. Ugye minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
7 hetesen voltam először orvosnál akkor már volt szívhang és előtte két nappal pecsételő vérzésem volt mint kiderült van egy kicsi bevérzésem.Nagyon féltem,de orvosom mondta hogy barnázàs vérzés előfordulhat,ekkor ürül a hematóma.Ha erős darabos a vérzés és görcsökkel is jár akkor menjek csak kórházba.Most 9hetes vagyok és nagywc után észrevettem a papíron h picit vérzek megint.Kivagyok teljesen!!!Harmadik terhesség és az első kettőnèl soha semmi nem volt...nem vagyok hozzászokva, félek nagyon!!
2015. dec. 22. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt haematoma miatti verzes, de ez csak keves, barnas ver volt, kb. 2 hetig.

En is feltem de nem lett baj.


Ha eros, piros, darabos verzes van akkor azonnal menj korhazba.

2015. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3 babaval volt igy(hematoma) .Kaptal hormon potlast? En igen meg is maradt a terhesseg.12.hetre pedig eltunt a hematoms is! Ja es verzescsillapitot is kellett szednem! Menj ujra dokihoz,hogy visszatert a verzes de sztem nem lesz gond ha csak minimalis van :) Amugy jol mondta ha gorcsolsz faj stb akkor van baj! Nem lesz baj ne felj!! :)
2015. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem kaptam hormonpótlást,azt mondta minimális a mérete.Azt sem mondta h pihenjek vagy egyéb amikor rákérdeztem h mi a teendő most.
2015. dec. 22. 14:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A haemaomahoz nem kell hormonpotlas semmi koze hozza.

Egy valamit tudsz, C vitamint szedni, az jo a verzesre.

Elso voltam.

Ja, es nyugodj meg, ez surun elofordul !

2015. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pedig kaptam hormon potlast! Lehet biztosra akart menni a doki :) Igy van c vitamint szedtem melle! (rutascorbint) 2# voltam.
2015. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
6-12 ig hétig véreztem. Folyamatosan szedtem az utrogestan t és a duphastont. Plusz c vitamint. Így maradt meg a baba. Hematomam volt. És az orvos Azt mondta hogy ha ez kilokodik mehet vele a baba is. Ezért kaptam ezeket a szereket mert a babanak segített hogy ne lokodjon ki. Utána semmibaj nem volt.
2015. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de ha Gravidát szedek mellé még hány csepp c vitamint lehet bevenni/nap?
2015. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kismama napi 500mg-nál nem szedhet több C vitamint, ez a C-vitaminokra is rá van írva.

Nézd meg a Gravidában hány mg van, és azt egészítsd ki 500-ra.

2015. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hematomam,en is kaptam hormonpotlas,azert h ki ne lokodjon vele a baba...Sajnos nalam mutet lett a vege :/ nagyobb volt a hematoma,mint a baba.Valamint nekem azt is mondtak,semmi szexualis elet es pihenes
2015. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Gondolom az orvos tisztában van vele, hogy épp milyen és mekkora hematómáról van szó.

A válaszokból is látszik, hogy nagyon különböző volt az "eljárás".

Szerintem ha megbízol az orvosodban, akkor hidd el, hogy Nálad "csak ennyi intézkedésre" volt szükség.

Ha kellett volna, akkor mondott volna mást.

Ha meg egy ismeretlen SZTK-s orvos, akiben nem bízol, akkor menj el az ügyeletre és nézesd meg magad, hogy megnyugodj.

2015. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!