Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák! Kb. hány...

Ikres anyukák! Kb. hány hetesen kezdtetek el hízni, és vizesedni, ill. mikor éreztétek őket először?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem vizesedtem. A 21. héten éreztem Őket egyértelműen.
2015. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És első terhesség? :)
2015. dec. 28. 12:21
 3/15 Vilcsianyuja ***** válasza:

14 hetesen már éreztem őket, igaz, nekem nem első terhességem volt.

Utolsó harmad kezdetétől kezdtem erősebben vizesedni (előtte, a középső harmad vége felé is egy kicsit, mert akkor voltak a nyári kánikulák), de 32-36 hét közt kórházba fektettek, felpolcolt ágylábakkal szigorú fekvés, akkor mindennemű vizenyő lement rólam.

Hízni folyamatosan, egyenletesen híztam a második harmad kezdetétől addig, míg kórházba nem kerültem, összesen 11 kg-t de a kórházban a vizesedés megszűntével fogytam 2 kg-t, és már nem is híztam többet. Szülés után összességében kevesebbet mutatott a mérleg 1,5 kg-val, mint amivel teherbe estem. Amúgy volt rajtam induló súlyfelesleg, szóval nem volt semmi kóros a súlyvesztésemben.

2015. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jajj dejó hogy minden rendben volt, s nem volt vészes a vizesedés sem (mármint hogy nem az elején kezdődött) :)
2015. dec. 28. 12:32
 5/15 Vilcsianyuja ***** válasza:

Köszi :) Tényleg nem volt bajom a vizesedéssel, jó, kellemetlen volt, de hálistennek nem járt magas vérnyomással és egyéb toxémiára utaló tünetekkel.

Az első terhességemnél is így alakult nagyjából, csak ott nem feküdtem kórházban vízszintesen, meg nem kórházi koszton éltem, úgyhogy ott híztam az utolsó pillanatig folyamatosan, meg azért vizesedtem is, de az sem volt vészes.

2015. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia ! Én csak szülés előtt vizesedtem 2 héttel :) Én a 17. héten éreztem először őket :))
2015. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oh dejó ilyen jó híreket olvasni :)
2015. dec. 28. 20:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Első terhesség volt. 9 hetesen már kismama szoknyát vettem. 30 hetesen borzasztóan vizesedtem, 35 hetesen császároztam, addigra +26 kg volt rajtam, de nekem pre-eklampsiám lett. Még az ujjaim és az arcom is fel volt dagadva a víztől, és a férjem edzőcipőit hordtam kifűzve.

21 hetesen éreztem meg a mozgásukat.

2015. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! De úgy-e egészségesek lettek az ikrek?
2015. dec. 29. 16:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Egészségesek, igen, most már 5 évesek.

De nagyon sok gondunk volt a terhesség felétől, és csak 1 éves korukra mondták ki, hogy na akkor rendben lesznek, addig kérdéses volt.

Elnézést az őszinteségért, nem ijesztgetni akarlak.

2015. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!