Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nők. Akiket elhagytak a...

Nők. Akiket elhagytak a terhesség alatt, hogy dolgoztátok fel? Mi az ami segíthet?

Figyelt kérdés
Nagyon össze vagyok törve, csak sírok, hogy most mi lesz. Erősnek kell lennem, tudom, de most nem megy.
2015. dec. 28. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jártam így, de nagyon sajnállak.

A körülmények ismerete nélkül azt gondolom, hogy nyugodtan sírj és nem baj, hogy most ilyen állapotban vagy.

Nem tudom hány hetes vagy, talán még van annyi időd szülésig, hogy rendbe gyere.

Egyik barátnőm 10 nappal a szülés előtt tudta meg, hogy a férjének másik nője van, és meg tudta csinálni.

Ő sem egy "különleges erőkkel rendelkező személy", szóval biztosan Te is meg tudod csinálni.

Ha meg még több időd van szülésig, akkor szépen összeszeded magad addigra.


Talán érdemes végiggondolni, hogy ki az aki a közeledben van, és számíthatsz a segítségére. Ki az aki lelkileg és fizikailag tud támogatni? Rokonok, barátok?


Mire kell, addigra biztosan erős leszel!

Aki meg tud segíteni, azt fogadd el, vedd igénybe!

2015. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pontosan mi történt?mióta voltatok együtt? miért hagyott el? hanyadik hétben vagy ?stb
2015. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért fáj mert én nagyon szerettem őt, és azt hittem ő is. Nagyon azt akarta, hogy tartsuk meg, erre ezt csinálja. Neki fontosabb dolgai vannak, mint mi. Nagyon el vagyok keseredve. :(((
2015. dec. 28. 20:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Előzményei nem voltak? csak úgy a semmiből gondolta meg magát? Mindenesetre jó tahó..pont mikor a legboldogabbnak kellene lenned.

Hány hetes vagy?

2015. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, minden oké volt, éreztem, hogy szeret, épp ezért nem értem mi ez. 18 hetes vagyok.
2015. dec. 28. 21:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor az is lehet, hogy még fordul a kocka.

Lehet hogy csak betojt.

Egyáltalán mit mondott? Elköltözött?

Kinek a lakásában éltetek együtt?

Hol van most?

Van valaki más az életében?

2015. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nem kaptunk bő részleteket, de valóban jó nagy tapló. 2 hónappal ezelőtt ha szól, akkor még lett volna módod akár el is vetetni. fogalmam sincs mi történhetett, ami miatt meggondolta magát. én nem vagyok benne biztos,hogy ezek után visszafogadnám. (ha visszajön)
2015. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elment, nem tudok mást.
2015. dec. 28. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Na várj, ezt nem értem.

Valamit csak mondott, hogy hová megy, vagy miért?

Vagy csak úgy nem jött haza egyik nap?

Mert akkor talán jelenteni kéne a rendőrségen, hogy eltűnt személy...

És nem írtad, kinek a lakásában éltek.

2015. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Közös lakás. Nem mondott semmit csak elment.
2015. dec. 29. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!