Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja az embrionak?

Lehet baja az embrionak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm 9hetes terhes. 7hetes terhesen elesett a biciklivel. Nem ütötte meg a hasát nem is vérzett. Lehet valami baja a kicsinek? A doki mindent rendben talált nála de mégis fél.
2015. dec. 28. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
NEM -.-
2015. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2015. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem, körbe van "párnázva" rendesen ;)
2015. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A stressz tobbet arthat mint az eses. Ha aggodik akkor menjen ujra ultrahangra, de a dokinak prpbaljon hinni.
2015. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincs ne aggódjon.

Ha megis lett volna akkor verzet volna vagy "elhalt"magzat lett volna vagy beindult volna a vetélés.

De mivel szerencsere nem volt panasza igy ne is aggodja tul.


Nez én vigyazztam magamra rendesen megis bevereztem es el is veteltem es raadasul megsem ütöttem magam.


Az ismerősöd babája erős 😊 nincs baj!

2015. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A doki nem ulrtahangozta meg... Nem volt jó a gép. Megvizsgálta és úgy mondta neki hogy minden rendben van. Lúdtojas nagyságú gravida. Ezt írta a leletére.
2015. dec. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!