Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök körüli fájdalom, nyilalás?

Köldök körüli fájdalom, nyilalás?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy normális. Mert nő a méh, de csak 16 hetes vagyok. Ilyen korán is fájhat? Nagyon ijesztő érzés. Csak óvatosan merek mozogni, nehogy baj legyen, de nektek is volt?
2015. dec. 29. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem éppen azon a héten kezdett el össze-vissza nyilallni és nehezedni a méhem. aztán 3 nap múlva elmúlt (Magnosolv), aztán mostanában megint van egy nagyobb ugrás és megint össze-vissza nyilall a méhem táján meg feszül a hasfalam.


említsd meg a dokidnak. az enyém azt mondta erre, hogy ne figyeljem ennyire magam, a magzat jól van, a méhszájam zárt, a laborom tökéletes, élvezzem a téli tájat inkább.:)


29 hkm

2015. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!