Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is visszajött a hányinger?

Másnak is visszajött a hányinger?

Figyelt kérdés
Most töltöm a 17. hetet. A terhesség elején nem volt hányingerem, aztán 8-13 hét között igen. Nem volt durva, reggel jelentkezett, és többnyire reggeli után elmúlt + utazás közben jött elő. Összesen egyszer hánytam. Most néhány napja megint kicsit émelygek reggel, és eléggé meglepett, de savat hánytam. Ilyen még nem volt :(
2015. dec. 31. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, gyomorsavtól, nekem a 18. hét környékén tért vissza. a háziorvosom ajánlott rá terhesen is nyugodtan szedhető gyógyszert (sajnos a nevére nem emlékszem, de a tiéd is tudni fogja), de én nem szedtem, hanem változtattam az étkezési szokásaimon.


29hkm

2015. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem első körben 23-24. hétig tartott, majd visszajött a 30. héten valószínűleg a refluxtól. Salvus vizet iszogatok, de nem túl sokat, mert megingatja a vércukorszintemet.
2015. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első, te min változtattál? Én ugyanazt eszem végig, nem vagyok kívánós, de rosszul de vagyok semmitől.
2015. dec. 31. 15:18
 4/6 A kérdező kommentje:
*rosszul se
2015. dec. 31. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

én ezt a cikket használtam hozzá: [link]


itt leírják, hogy mit hogyan kell.:) én sem vagyok sem kívánós már, sem nem-szeretem ételeim nincsenek. a gyomorsav teljesen más, mint a kívánósság.

2015. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt, sem az elején, sem a közepén, se semmikor, erre most, 32 hetesen elkezdődött.

Gyomorégés az elejétől volt, azt már megszoktam, de most konkrétan hányingerem van napi szinten, és érdekes módon mindig csak este, amikor lefekszem aludni.

2015. dec. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!