Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 7+4 napos...

Van itt olyan 7+4 napos kismama akinek nincs más tünete, hogy picit érzi a hasát enyhe görcsölgetés) és nyomásra érzékeny a melle? Normális első babánál?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
6. babánál is normális lenne...
2015. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

2. gyerekemet várom, és második terhességem is ilyen (8. hetes vagyok). :D

Teljesen normális, nem mindenkit "kap el a reggeltől-estig hányok, émelygek, rosszul vagyok" érzés. Ez is normális, hogy nincs tüneted, de a rosszullevős is.

2015. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lassan 3 éves a fiam, de azért válaszolok.

Nekem ennyi tünetem sem volt, csak a kimaradt menzesz. Semmi más. És végig jól voltam. Ennek én örültem, és egy pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy baj lenne, hogy jól vagyok.

2015. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9 hetes vagyok..az első babánál nagyon rosszul voltam.Most meg semmi bajom :-) nincs okod félni boldog babavárást
2015. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nehezen hözt össze a baba és szerintem normális, hogy picit izgulok, hogy minden rendben legyen!
2015. dec. 31. 13:08
 6/8 A kérdező kommentje:
*jött, bocsánat
2015. dec. 31. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:

első terhességemnél voltak már ilyenkor tüneteim, de elment a baba a 9. héten, a második terhességemnél semmilyen tünet nem volt a 9. hétig, amikor elkezdtem hányni. szóval...mint látod, ez nem függ össze semmivel:)


29hkm

2015. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Nem lehet hogy egy alien-t vársz? Ez nem normális!
2016. jan. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!