Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ügyeletes orvosnak "jár" pénz...

Ügyeletes orvosnak "jár" pénz a szülésért?

Figyelt kérdés
Illik neki is adni?Tudom,hogy a magándokiknál bevált a vizsgálati díj 10szerese,de az ügyeletessel mi a helyzet?
2010. márc. 25. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
én adtam neki, mert lelkiismeretesen levezette a szülésemet.Nem annyit, mintha fogadott lett volna, de adtam.
2010. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha elégedett vagy vele, akkor adsz, ha bunkó, akkor nem. Járni nem jár semmi, csak egyes emberek p*fája.
2010. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ügyeletesnek nem szoktak, de ha úgy érzed, hogy megérdemelné akkor lehet adni. Az én dokim sajnos nem ért oda a szülésre (túl gyors volt a gyerkőc) én adtam az ügyeletesnek, de csak 2/5 részét a magándokinak szánt pénzből.
2010. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem adtam,mert akkor a babámtól vontam volna meg valamit.
2010. márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha elégedett vagy szerintem akkor adsz egy keveset vagy valami ajándékot.

Nálunk sajnos úgy kellett történnie(bár nem egy szülésnél)hogy előre suggalni kellett a dokinak ha "ügyes" lesz akkor kap...ügyes volt!

Én is ügyeleten szülök kb 2-3 hét múlva és most azt mondom nem áll szándékomban adni semmit!

Meglátjuk:-)

2010. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

"Nem adtam,mert akkor a babámtól vontam volna meg valamit."


Szerintem akkor ne menj fodrászhoz, ne vegyél ruhát és ne adj enni a férjednek. Ne légy szánalmas.

Első voltam.

2010. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Második, bocs.
2010. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

13:02-es egyáltalán nem szánalmas!!!!

Az orvos amikor annak tanult ami akkor tudta kb. mennyi lesz a fizuja és hogy egyáltalán mire számíthat!

Fizetjük a tb-t!

Azt meg nem lehet összehasonlítani hogy a férjének ad-e vagy egy ismeretlen orvosnak ad-e!

2010. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
OFF: Ha mindenki annak tanulna, amiből meg tud élni, akkor azt hiszem, szülhetnél otthon egyedül, vagy a szomszéd néni segítségével. Senki nem mondta, h mindenáron adj, olvasd el a válaszaimat!
2010. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Én adtam, mert nagyon hálás voltam a dokinak. De csak varratszedéskor, előre ne adj semennyit.
2010. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!