Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Terhesség alatt...

Kismamik! Terhesség alatt sövény a méhben. Volt e valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13.hétben járok és nem rég derült fény a sövényre a méhemben, azt mondta a doki, hogy emiatt osztott a méhem és eléggé megnehezíti a kihordást...A kérdésem az lenne, hogy van e itt olyan kismami aki hasonló cipőben jár?és mit jósolt neki a doki?vagy olyan aki sövénnyel a méhében egészséges kisbabának adott életet?Nagyon aggódom, hogy megfog szakadni a terhességem :( természetesen azt mondta az orvos, hogy akármi is legyen a vége ennek a terhességnek, ha már nem lesz a pocimban a baba megfognak műteni és akkor már nem lesz gond a kihordással, mert eltávolítják a sövényt...de én annyira örülnék ha megtarthatnám :) Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 25. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!válaszolni nem tudok de itt egy link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2010. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen köszi a linket, de az enyém egy kicsit másabb, mert nekem egyáltalán nem volt nehéz teherbe esnem, itt a kihordásról van szó...azért még várom hátha valaki tud még valamit írni :)
2010. márc. 25. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy azok a babák, akik ilyen méhben fejlődnek korábban érkeznek. Van egy ismerősöm, 37+3 hétre született a kisfia, császárnál derült ki, hogy osztott, szív alakú méhe van.

Ne idegeskedj, bármi egyéb is lehet kockázati tényező egy baba kihordását illetően. Pihenj sokat!


Amúgy mit mondott az orvos, mit jelent, hogy megnehezíti a kihordást?

2010. márc. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazad lehet! :) sokat pihenek, de még így is vannak fájdalmaim, ami nagyon nehezen akar elmúlni sajna...

A doki csak ennyit mondott, hogy megnehezíti a kihordást de fogalmam sincs sajna, hogy ez mit takar, csak 30.ára utalt be UH-ra, amióta megtudtam, hogy terhes vagyok 1szer volt csak UH akkor fedezte fel ezt a doki, tehát elvileg a 30.ai UH után mondja meg, gondolom én, hogy mi a helyzet konkrétan... még annyit mondott, hogy veszélyeztetett vagyok és ha nem vigyázok magamra bármi bármikor beindíthatja a szülést :S

2010. márc. 25. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Főnököm feleségének volt ilyen gondja (majdnem 20 évvel ezelőtt), náluk egymás után háromszor elment a baba a 3. hónapban. Miután végigjártak minden dokit, Pécsen derült ki, hogy ez a baja, és a sövény miatt nem tud úgy tágulni a méh, ahogy kellene. Megműtötték az asszonykát, átvágták ezt a sövényt. Fél év múlva volt szabad újra próbálkozni a babábal, össze is jött rögtön. Veszélyeztetett volt, az utolsó 2 hónapban feküdnie kellett, talán egy picivel hamarabb is jött a kissrác, de makk egészséges.
2010. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukámnak kétszarvú a méhe, nem operálták, és 3 gyereket szült. Igaz, folyamatosan tágult a méhe, mert az első gyerek 34 hétre 2200 grammal, a második 36 hétre 2600 grammal, a harmadik 38 hétre 3000 grammal született.
2010. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok.............na igen erről ennyit valószínű a válaszokat már nem olvastad el!!!!!!!!!!!
2010. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvasod még a válaszokat? Mi történt Veletek? Sikerült kihordani a babát?

2010. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!