Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen tudja megmondani...

Hány hetesen tudja megmondani a nőgyógyász biztosra hogy babát várok? Nálatok hogy volt? Csak mert sok helyen olvasom hogy -"azt mondta az orvos hogy valószínű hogy babát várok".

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 18:33
1 2
 1/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
50%
5 hét 1 naposan nekem már ép petezsákot látott az ultrahangon, egyértelmű volt a terhesség. Gondolom, akkor bizonytalankodnak, mikor nem találják meg a petezsákot, az egyéb vizsgált tünetek viszont terhességre utalnak.
2010. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor biztos a terhesség ha már van szívhang,azaz bebizonyosodik hogy a petezsákban van embrió és nem üres.

Nekem ez 7-8 hetesen volt már biztos.(5 hetesen még csak petezsákot látott a doki)

38 hetes kismama

2010. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ultrahangon legalább hat hét kell hogy lásson valamit. Sima vizsgálattal szerintem nem tudja megállapítani az elején.

Én mentem ahogy pozitív lett a tesztem, de semmit nem láttak. Visszahívtak 2 hét múlva. Persze azért hazafelé vettem mégegy tesztet biztos ami biztos. :)

2010. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a terhességet akkor mondják ki ha van szív hang. ez a 7-8íg héten van. Nekem a petezsáknál gratulált a doki 6 hetesen hogy ott a petezsák jó helyen gratulálok ön terhes.

Igaz kiskönyvet csak késöbb kaptam de levették a vért meg vizeletet.

2010. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem kereken az 5.héten látta...3mm-es volt a kincsem:)22 hetes kismama
2010. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Első vagyok, a petezsák miért nem terhesség? Az rendben, hogy abból még nem biztos, hogy lesz egészséges baba, de hát az már terhesség. És nem csak szerintem, mert a doki a leletemre is ráírta, hogy "megállapított terhesség".
2010. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a pozitív tesztnél mindjárt elrohantam, hogy akkor most ugye tényleg terhes vagyok! Ő csak mosolygott, megvizsgált, s gratulált! :) Ekkor voltam 4 hetes 2 napos ... uh csak 8 hetes 4 naposan mentem először.
2010. márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
tesztet végeztél?
2010. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen. A tesztem pozitív. Több is :) Csak félek mert hallani olyanokat hogy lehet akár cisztától is pozitív. Nem kellene ilyenekre gobndolnom, de nem tehetek róla. Annyira de annyira szeretném ezt a babát hogy elmondhatatlan.
2010. márc. 25. 19:11
 10/14 anonim ***** válasza:

18:53as

A petezsák lehet üres is azaz nincs baba-akkor nem terhesség!

2010. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!