Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom elhagyott terhesen....

A párom elhagyott terhesen. Volt olyan akinek visszament a párja miután megszületett a baba?

Figyelt kérdés

#terhesség #megszületett a baba
2016. jan. 5. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Sajnallak,de aki kepes elhagyni terhesen,az mar ne menjen vissza akkor sem ha megszuletett a baba! Hidd el,az eletben sokat szamit h boldog legy! Sot... csak ez szamit. Most magad alatt vagy,de ne akard ezt az embert! Engedd el. Had menjen. Boldogulsz nelkule is csak ne add fel!
2016. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Az első totálisan leírta az én véleményemet is. Ha képes volt arra, hogy egy terhes nőt elhagyjon, akkor felejtsd el villámgyorsan, bármilyen nehéz is.
2016. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Szeritem ne is jöjjön vissza, én vissza nem fogadnám az biztos. Az ilyen férfi nem lesz megbízható társ soha, ha jön más probléma később úgyis lelépne. A gyereknek pedig állandóság, és biztonság kell, nem átjáróház.
2016. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyik kérdésben az férfi kétségbeesetten kérdezte mit tegyen,mert a párja nagyon rondán bánik,beszél Vele mióta terhes,folyton veszekszik Őt okolja.Abban a kérdésben támogatták a férfit,hogy inkább hagyja ott mert a nő nem szereti. Ezek után nem tudok véleményt alkotni arról sem aki elhagyja a nőt,mert a férfi is írta nem akar elhagyni egy terhes nőt, na igen de a párja elviselhetetlen lett amit nem lehet a hormonokra fogni. Nem tudom kérdező milyen a kapcsolatotok,mi volt az ok,sajnálom,hogy egyedül maradtál,de a másik kérdésben meg a férfit sajnáltam,mert szerintem ott Ő volt sz áldozat. Csak azért írtam le,hogy felvázoljam,hogy mindkét fél járhat rosszul kedves első.
2016. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Semmi olyasmiről nem volt szó, hogy bántottam volna. Nem küzdöttem a hormonokkal, nem voltam rosszul. Kitünő terhességem volt amíg be nem csajozott a munkahelyén. Tudom most mindenki azt fogja irni h hagyjam a fenébe, de nem tudom mert szeretem és szükségem van rá.
2016. jan. 6. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnâlom :-( Nem lehst Vele beszèlni?
2016. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából tartjuk a napi kapcsolatot, kell neki a gyerek, érdeklődik irántam csak éppen a kis barátnőjével van. Fura az egész. Nem tudom h minek kell a kis nőcske neki...
2016. jan. 6. 19:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt kapják a jók: (
2016. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
lépj túl rajta,nem érdemel meg téged,és a gyereket sem.
2016. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Szia . igen visszajött , össze is költöztunk .

2 honapig , birtuk egyutt .

Mindennap veszekedtem vele ,és minden amit mondott vagy tett irritált.Sosem tudtam neki igazán megbocsátani hogy 3 honapos terhes voltam és elment angliába "a jobb élet reményében "csakhogy idokozben elfelejtett hazajonni . majd amikor megszultem 1 honapra rá hazajott és könyörgött.Mebocsátottam , azt hittem minden jo lessz . De nem igy történt , sosem tudtam megbocsátani neki elhidegultunk egymástol . Én anyává váltam o pedig sosem lett apa. Mára már 4 éves a fiam és mással élek 3 éve .

2016. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!