Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas hő meddig marad meg?...

Magas hő meddig marad meg? Végig a terhesség alatt? Utalhat gondra, ha leesik?

Figyelt kérdés

Addig tiszta, hogy peteérés után felmegy a hő, és magas marad, ha teherbe esek.

Szerencsére sikerült hamar teherbe esnem, így nem jött meg, és magas is maradt a hőm.

Normál esetben 35,5, most 36,8 körül van, néha még picit magasabb is.


6 hetesen voltam ultrahangon, ahol még csak petezsákot láttak, szívhangot még nem.

Jövő héten, 8 hetesen megyek vissza.

Addig van értelme hőmérőzni? Ha leesik, akkor el fog menni a baba? Vagy nem alkalmas ellenőrzésre ez a módszer?


Azért parázok ennyire, mert tavasszal a hatok héten a doki még nem látott semmit, a kilencedik héten pedig már nem volt szívhang, elkezdett felszívódni az embrió, én pedig nem észleltem semmilyen tünetet.


Most persze nagyon aggódok, hogy minden rendben legyen, de tudom, hogy ez sokat nem segít.



2016. jan. 11. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

En haomszor voltam terhes, az elso kettovel vegig 37 korul maradt, nagy ritkan megneztem, amikor eszembe jutott.

A harmadik terhesseg sajnos missed ab lett a 12. heten.

Viszon tudni kell, hogy meg akkor, amikor mutottek is 37 korul volt a reggeli homersekletem, nem esett vissza addig, de a veteles sem indult be magatol. Pedig utolag kiderult, hogy mar kb 9 hetesen elhalt az embrio.


Szoval a magas ho nem jelent semmit. Csak azutan esett le, hogy megmutottek.


De propalj meg pozitiv maradni, biztosan minden rendben lesz most.

2016. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


31 hetes vagyok, 36.5 a hőm. Minden oké a babával, és velem is.

2016. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!