Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hete ugyan olyan extra...

Egy hete ugyan olyan extra halványak a tesztjeim. Miért nem erösödik? Volt valaki igy?

Figyelt kérdés
Megmaradhat a baba ha tényleg van?kb 6tesztem van(de mindig épen csak látható a két csík)
2016. jan. 15. 19:51
1 2
 1/17 luna26 válasza:
Úgy tudom bármennyire is látszik a csík a terhesség valós de menny el dokihoz ő az aki pontosabban megtudja mondani van e vagy nincs e..
2016. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Késik már?
2016. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

hát nekem sajna elment a baba..amikor nem erősödtek a tesztjeim...

a többinél két naponta egyre erősebb lett az a kettő amit még megcsináltam az első után.

2016. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kb 2napja
2016. jan. 15. 20:30
 5/17 anonim ***** válasza:
De miért tesztelsz ennyit?
2016. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert volt már 3vetélésem.muszáj minél előbb tudnom ha sikerült a gyógyszerek miatt
2016. jan. 15. 20:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek pl végig halvány csíkjai voltak. Ez rengeteg dologtól függ,amig pozi a teszt folyamat addig nincs gond. Ha csak 2 napja késik akkor meg lesz még idő erősödnie. Én is ellőttem 6 tesztet péntek óta,2 egyformán látszott az erősödés 4 nap elteltével,de a többi teszt meg össze-vissza erősséget mutatott (az egyik halvány,másik erősebb,volt hogy alig láttam),tüneteim is vannak és a tegnapi utolsó teszten láttam csak az erősödést. Volt aki 6hetesen még mindig xtra halványat tesztelt. Menj dokihoz,az a biztos.
2016. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Képet nem szeretnél felrakni?
2016. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Képen szinte nem is látszanak.bár most arra jutottam hogy később volt pé-m a 18.-napon.akkor viszont még várnom kell...az igaz hogy csak a beágyazódás után duplázodik a hcg?(reménykedek hogy még csak most tartok ott,vagy most dog befejezödni)
2016. jan. 15. 22:08
 10/17 A kérdező kommentje:
Amugy minden tesztem pozitív extra halványan...csak erősődés nincsen...lehet koraiak a tesztjeim...
2016. jan. 15. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!