Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap a DEOEC szülészet...

Holnap a DEOEC szülészet genetikai kórházba megyek.8-ra elég ha megyünk? Gondolom csinálnak ultrahangot, és ha kell amniocentézis is akkor azt is megcsinálják? A kombinált tesztem eredménye 1.959 köztes érték. Meg sógornőm Downos ezért kell mennem.

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a korom miatt kellett mennem oda genetikára. Mi csak 9 körül értünk oda. Először bemész uh-ra, aztán azzal a papirral átmész a genetikás részre, ott vesznek tőled vért, meg beszélgetnek veled kicsit.

Kb. 3 hét múlva kellett visszamennünk - konkrét dátumra- akkor is uh volt, és mentünk az eredményért.

Az amniocentézist akkor, második alkalommal ajánlották fel, én nem kértem (kor miatt kötelező neki felajánlani).

Nem tudom azóta változott-e valami, ez 2014-ben volt.

2016. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!