Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kellemetlenség...

Terhesség alatt kellemetlenség (gyakori szellentés) mikor múlik el?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok és pár napja borzalmas szellentések jönnek rám.Nagyon kellemetlen érzés, főleg, hogy nehéz kontrollálni. 9 éve vagyok a párommal még sosem volt előtte. Tudom természetes dolog, de akkor is kellemetlen.Ez is elmúlik majd?
2016. jan. 21. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Reméljük az enyémnél kapsz majd bíztatóbb véleményeket. Nekem kb 14 hetes koromig volt sok de egyébként végig gyötörtek szülés után pedig elviselhetetlen lett egy pár hétig. Viszont én amúgy is nagyon hajlamos vagyok puffadásra, ha te nem, akkor neked lehet máshogy.
2016. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem elmúlt egy időre, úgy a 16. hétre, aztán amikor a székrekedésem miatt végbélkenőcsöt használtam, a 24. héttől kb, akkor megint visszatért.


aztán elkezdtem vasat szedni, ami miatt helyrejött a székletürítésem, és azóta nincs szellentős panaszom.:)


33hkm

2016. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem szülés végéig megvolt
2016. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!