Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 napja pozitivak a tesztjeim,...

6 napja pozitivak a tesztjeim, egyre erosodnek, volt megjon erzes mellfeszules. Ezek enyhultek majd elmultak. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Faradekonysag az hogy feszesebbek a cicijeim a magas ebredesi hő (37.2-37.3) pozitiv tesztek amik egyertelmuen etosodnek ma mar majdnem teljesen egyforma a ket csik, plusz digi clearbluet is csinaltam ( + 2-3 lett), de ma mar nem szurkal a hasam egyaltalan es a cicim sem durrant be annyira. Eleve eleg nagyok a melleim ez szamit? Picit aggodom hogy minden rendben van-e. 18.dpo. orvos meg nem nagyon tudna megallapitani semmit... februar 4-ere van uh idopontom. Valakinek vannak hasonlo tapasztalatai? Nyugtassatok meg hogy minden rendben!! Elso baba nagyon vartunk ra....

2016. jan. 24. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhességhez nem kötelező, hogy tünetek társuljanak. Az is normális, hogy ha az elején jelentkező tünetek elmúlnak. Ne kattogj annyit ezeken a dolgokon, mert az idegesség nem tesz jót. A tesztek kimutatták, hogy a terhesség elindult.
2016. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor kiírtad a kérdést, nem dobott fel hasonlókat a rendszer?

Csak mert minden nap megkérdezi valaki pontosan ezt!


Nem, nincs baj. Hol írják, hogy minden terhesnek kötelezően szarul kell lennie???


Nekem is egy gyerekem van, de én nem kerestem ott bajt, ahol nincs.

1db tesztet csinltam, pozitív lett, elmentem orvoshoz. Megerősítette (petezsákot látott), és Ennyi.

Soha, semmi bajom nem volt végig, 37. Hétig dolgoztam vendéglátásban.

Élveztem, hogy jól vagyok.


Aggódhatsz még eleget, ilyen felesleges dolgokon viszont nem kell!!!!!

2016. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom hogy valaszoltatok! :) igyekszem nyugodt maradni, biztos az uh utan mar eliszlik minden felelmem. Nincs viszonyitasi alapom csak mindenhol brutalis tuneteket irnak a kismamak ilyen meg olyan rosszulletek meg szetdurrano cicik... orulok ha en a szerencsesek koze tartozom akiknel nincs semmi komoly tunet :) megegyszer koszonom a valaszt!
2016. jan. 24. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha enyhültek, még visszatérhetnek, vannak ilyen napok. Még nagyon az elején vagy.:)
2016. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!